29-02-2024 22:04

Avukatlar bu düğünde buluştu

2018-04-12    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2018-04-12
.stripslashes($urun->baslik).

Kentimizin tanınmış ailelerinden birine mensup olan, Alp Mete Ambalaj firmasının sahibi Fikri Mete ile Kocaeli Barosu avukatlarından Ayşe Gürkan muhteşem bir düğünle hayatlarını birleştirdi. Başiskele’deki The Ness Hotel’de gerçekleşen düğüne Kocaeli Baro Başkanı Sertif Gökçe başta olmak üzere çok sayıda avukat katılarak meslektaşlarını bu mutlu gününde yalnız bırakmadı. Düğünün davetlileri arasında Kocaeli eski Valisi Gökhan Sözer ve eşi de vardı.


ÖMÜR BOYU EVET
Cemile-Ömer Günay Gürkan çiftinin güzel kızları Ayşe Gürkan ile Fatma-Nazif Mete çiftinin yakışıklı oğulları Fikri Mete yaklaşık bir yıldır süren mutlu beraberliklerini ‘bir ömür boyu evet’ diyerek evlilikle taçlandırmanın heyecanını yaşarken, davetliler de bu mutlu ana tanıklık etti. Düğün salonuna girişte keman ve buzuki dinletisiyle karşılanan davetliler, Mete ve Gürkan ailelerinin ev sahipliğinden çok memnun kaldı.
Özel tasarım gelinliği içerisinde masal prenseslerini andıran Ayşe Gürkan ve karizmasıyla göz dolduran damat Fikri Mete’nin mutlulukları gözlerinden okunuyordu. Bahar çiçeklerinin hakim olduğu, altın renginin sıkça kullanıldığı düğün konsepti ise Arke Organizasyon imzasını taşıdı. Genç çift düğün sonrasında Bangkok Phuket adalarında bir hafta balayı yapacak, bundan sonraki yaşamlarını ise Başiskele Yeniköy’deki evlerinde sürdürecek.

 

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.