29-02-2024 22:01

Annelerin kalbini çalan kampanya TWINKLE LIFE’tan

2018-05-03    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2018-05-03
.stripslashes($urun->baslik).

ERGSAN İnşaat A.Ş. tarafından, yaşam alanlarını ‘dört duvar’ olmanın çok ötesine taşımak için tasarlanan Twinkle Life projesi hızla yükseliyor.

Özlemini duyduğumuz sımsıcak komşuluk ilişkilerini yeniden canlandırmak amacıyla geleneksel Türk evlerinde; giriş katındaki odaların açıldığı ve insanların her daim birlikte vakit geçirebildiği ‘hayat’ denilen avlulardan esinlenilerek tasarlanan projenin yüzde 60’ı tamamlandı.

Başiskele-Kullar’da, şehre sadece 7 kilometre mesafede inşa edilen Twinkle Life, yemyeşil çevresi ve tertemiz havasıyla 9 bin 309 metrekarelik alan üzerine kuruluyor.

4 blokta 48 daire, avlular ve sosyal donatı alanlarından oluşan; her şeyin ‘dostluk’ üzerine kurgulandığı Twinkle Life’ta, ‘hayat’ anlayışı modern bir dokunuşla projeye dahil edildi.

 

SİZE ÖZEL BAHÇE

 

Kocaeli’nin avlusu bulunan ilk ve tek projesi olan Twinkle Life’ta her bloğun yeşil alan ve sosyal alan olarak kullanılacak 105 metrekarelik giriş avlusu; müstakil daire girişlerinde ise 120 metrekarelik bir iç avlu bulunuyor.

4 bloktan oluşan sitenin her bloğu, akıllıca planlanmış 5 farklı tipte zemin kat ve çatı dubleks dairelerden oluşuyor. 3 metrelik tavan yükseklikleriyle de dikkat çeken projenin zemin katında, 158 metrekarelik 16 adet 3+1 ve 4 adet 133 metrekarelik 2+1 daire bulunuyor.

Birinci katta ise 230 metrekarelik 4 adet 4+1; 220 metrekarelik 16 adet 4+1 ve 200 metrekarelik 8 adet 3+1 çatı dubleks daire planlanmış. Özgün mimarisiyle göze çarpan Twinkle Life’ta, tüm evlerin kapısı avluya açılıyor ve zemin kattaki dairelerin tamamı, 175 metrekareye varan özel bahçelere sahip.

 

ANNELERE ÖZEL KAMPANYA

 

Kocaeli’ye bu ayrıcalıklı projeyi kazandıran ERGSAN İnşaat’ın, şimdi de çocuklarının mahalle sıcaklığında ama güven içinde yaşayıp mutlu anılar biriktirmesini isteyen annelere çok özel bir armağanı var.

Yaklaşan Anneler Günü nedeniyle ses getiren bir kampanyaya imza atan ERGSAN İnşaat, mayıs ayı içerisinde Twinkle Life’tan ev sahibi olacak tüm annelere Franke marka üçlü ankastre set hediye ediyor. Bununla da yetinmeyen firma, en değerli varlıklarımız olan annelerimizin yüzünü güldürecek bir hizmet daha veriyor ve yine mayıs ayı içerisinde daire satın alacak ailelere, iç mimari tasarım desteğini de ücretiz sunuyor.

Siz de hem kentin yanı başında hem de doğanın içinde yaşamak; hayatınızı güven içerisinde sürdürürken çocukluk anılarınızdaki mahalle sıcaklığını hissetmek; komşularınızla avluda buluşarak mutlu anılar biriktirmek istiyorsanız, Ağustos 2018’de tamamlanacak olan Twinkle Life’taki yerinizi alın.

Sınırlı sayıda kalan daireler hakkında ayrıntılı bilgi ve randevu almak için: 0544 441 64 41 

 

NASIL ARANDI: #erg inşaat # ankastre # yalçın ergen # Twinkle Life # başiskele # kocaeli # konut # villa # ev # yaşam

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.