24-05-2024 07:29

Aile Konak, okul müdürleriyle buluştu

2018-03-19    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2018-03-19
.stripslashes($urun->baslik).

Gölcük Aile Konak Hastanesi, toplumun çeşitli kesimleriyle birlikte düzenlediği etkinliklerine, Gölcük’te bulunan okul müdürleriyle devam etti. Gölcük Kaymakamı Mustafa Altıntaş, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Gölcük İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan Gülsuyu, Aile Konak İdari Direktörü Dr. Şahin Talus, Tıbbi Direktör Op. Dr. M.Veysel Besnili ve Kardiyoloji Uzmanı Uz. Dr. Aydın Ünsal’ın katılımıyla gerçekleşen kahvaltı organizasyonuna ilgi büyüktü.

TALUS: EĞİTİME DESTEĞİMİZ SÜRECEK

Gölcük İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Aile Konak Hastanesi işbirliği ile düzenlenen kahvaltı organziasyonunda açılış konuşmasını yapan idari direktör Dr. Şahin Talus, “okullarımızla dönem dönem yaptığımız ortaklaşa sosyal sorumluluklarımız her daim devam edecek. Hastane olarak okullarımıza ecza dolabı yardımımız devam ediyor ve her okula dağıtacağız. Aile Konak olarak yatırımlarımız büyüdükçe, desteklerimiz de sürecek” dedi. Gölcük İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan Gülsuyu ise yaptığı konuşmada, Aile Konak Hastanesi’ne böyle güzel bir kahvaltı programında bizleri biraraya getirdiği için sonsuz teşekkür ediyorum” dedi.

Dr. Şahin Talus

 

KARDİYOLOJİK RAHATSIZLIKLAR SEMİNERİ

Aile Konak ve Gölcük Milli Eğitim Müdürlüğü ile ortaklaşa düzenlenen kahvaltı organizasyonunda Aile Konak Hastanesi kardiyoloji uzmanı Dr. Aydın Ünsal kardiovasküler rahatsızlıklar konusunda seminer vererek, okul müdürlerini bilgilendirdi. Kalp krizi riskleri, yanlış ilaç kullanımları, kalp rahatsızlıklarının güncel tedavi yöntemleri konusunda bilgiler paylaştı. Seminer sonrası katılımcıların sorularını yanıtlayan Uzm. Dr. Aydın Ünsal’a Gölcük Kaymakamı Mustafa Altıntaş ve birçok okul yöneticisinden yoğun soru geldi.

Dr. Aydın Ünsal

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.