25-02-2024 11:29

İDEV, kapılarını yarın açıyor

2018-03-20    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2018-03-20
.stripslashes($urun->baslik).

HABER:TAHA AHMET ÖZEL

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Uluslararası Fuar Merkezi’nde 4. İdeal Ev, Evlilik ve Konut Fuarı ve Doğu Marmara 2. Gayrimenkul Fuarı (İDEV), 21-25 Mart tarihleri arasında gerçekleşecek. Fuarın tanıtım toplantısı Fuar alanında bulunan Beytül Kebap’ta yapıldı. TÜYAP Anadolu Fuarları A.Ş., Kocaeli Ticaret Odası, Kocaeli Valiliği, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Kocaeli Sanayi Odası, İzmit Belediyesi, Gebze Ticaret Odası, Körfez Ticaret Odası, Yalova Ticaret ve Sanayi Odası, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası ve KOSGEB’in destekleriyle düzenlenen fuarın tanıtım toplantısına KOTO Başkanı Necmi Bulut, TÜYAP Anadolu Fuarları A.Ş. Genel Müdürü Cihat Alagöz, İzmit Belediyesi Başkan Vekili İbrahim Bulut, KOTO Meclis Başkanı Akın Doğan, Körfez Ticaret Odası Başkanı Sibel Moralı, MARKA Genel Sekreteri Mustafa Çöpoğlu katıldı.

FUARDA HER ŞEY TEK ÇATI ALTINDA

TÜYAP Anadolu Fuarları A.Ş. Genel Müdürü Cihat Alagöz yaptığı konuşmada evlenecek çiftlere ve evini yenilemek isteyenler için bu fuarın önemine vurgu yaptı. Alagöz “ Ziyaretçilerimiz fuarda istedikleri her şeye tek çatı altında ulaşabilecek. Fuarda emeği geçen tüm kurum ve kuruluşlara teşekkür ediyorum” dedi.

ŞEHRİMİZ İÇİN ÖNEMLİ

TÜYAP Anadolu Fuarları A.Ş. Genel Müdürü Cihat Alagöz’ün ardından Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Necmi Bulut konuştu. Bulut İDEV Fuarı’nın şehrimiz için önemli olduğunu söyledi. Bulut “ İDEV, kentimize hem fuar anlamında hem de ticaret anlamında büyük katkılar sağlayacaktır. Bu organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

İZMİT FUARLARDA ÖNCÜ OLACAK

KOTO Başkanı’nın ardından İzmit Belediyesi Başkan Vekili İbrahim Bulut yaptığı konuşmada İDEV Fuarı’nın diğer fuarlar için referans olacağını belirtti. Bulut “ Uluslararası Fuar Merkezi’nde yapılacak olan İDEV Fuarı, İzmit’te yapılacak diğer fuarlar için de değerli. İzmit gelecek yıllarda sanayi kentinin olmasının yanında fuar kenti olma yolunda öncü olacak” ifadelerini kullandı.

ÖZEL OTOMOBİL BÖLÜMÜ

Fuarda ev ve evlilik ürünlerinin yanı sıra otomobil markaları da yer alacak. Dacia, Fiat, Honda, Hyundai, Kia, Mazda, Opel, Peugeot, Renault, Seat, Skoda, SSanyong, Toyota gibi markalar en yeni modellerini ziyaretçilere sergileyecek.

21 Mart tarihinde kapılarını açacak olan İDEV Fuarı, 25 Mart saat 21.00’a kadar açık olacak.

 

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.