29-02-2024 20:28

Özel MEDAR, gücüne güç kattı

2019-12-02    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2019-12-02
.stripslashes($urun->baslik).

 

HABER: CANDAR TÜMEĞ

 

2000 yılında poliklinik hizmeti vermeye başlayan Ali Konak Hastaneleri, küçük adımlarla başlayan sağlık yolculuğunu İzmit, Gölcük, Gebze, Sakarya’da tıp merkezleri oluşumlarıyla güçlendirmiş, 2014 yılında Gölcük, 2015 yılında Gebze ve 2016 yılında ise Sakarya hastaneleri ile büyük adımlara dönüşmüştü. Gölcük, Gebze ve Sakarya Hastaneleri, 20 yıllık tecrübeyi MEDAR çatısı altında buluşturdu. 3 kurum isim değişikliğine giderek MEDAR Hastaneleri adıyla sağlık hizmetine devam etme kararı aldı. MEDAR Hastanesi Gölcük Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Şahin Talus ve hastane başhekimi Op. Dr. Veysel Beslini bir basın toplantısı yaparak hem isim değişikliğini duyurdu hem de bünyelerien kattıkları 4 yeni hekimi tanıttı. 

 

 

KURUMSALLAŞTIK

‘Sağlığınız el üstünde’ sloganıyla vizyonlarını genişlettiklerini söyleyen Dr. Talus, hastanenin yeni ismini  halkın ve yönetim kurulu üyelerinin ortak fikriyle belirlediklerini söyledi. Dr. Talus, “Kurumsallaştık, üç hastanemizin de adı değişti. Bu süreç 6 ayımızı aldı.  Hastaneimizin ismi çabuk benimsendi. MEDAR'ın anlamını merak edenler için açıklayayım; yardımcı olmak, yörünge demek. Ayrıca Kocaeli halkının medar-ı iftiharı olmak için çalışıyoruz, çalışacağız. Logomuz ise iki elin birleşimini temsil ediyor. Bu da 'sağlınızı el üstünde tutuyoruz' sloganımızı perçinliyor” dedi.

 

 

YENİ HEKİMLER

Dr. Talus'un konuşmasının ardından Özel MEDAR Gölcük Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Veysel Besnili, dört yeni hekimi tanıttı, onlara çiçek takdiminde bulundu.  Çocuk sağlığı ve hastalıkları alanında isim yapmış olan Uzm. Dr. Ferhan Mutlu ve Uzm. Dr. İsa Çevrük çocuk hastalara saat 23.00’e kadar hizmet verecek. Genel cerrahi uzmanı Op. Dr. İhsan Pekrü ile bu daldaki hekim sayısını üçe çıkaran Özel MEDAR Gölcük Hastanesi, acil hekimi Dr. Cengiz Ferah ile acil servis memnuniyetini de artırdı.

 

Op. Dr. İhsan Pekrü Kimdir?

1964 Ankara doğumlu olan Genel Cerrahi Uzmanı Pekrü; anokretal bölge cerrahisi, tiroid cerrahisi ve laparoskopik cerrrahi ile ilgileniyor. Artık MEDAR'da.

 

 

Uzm. Dr. Ferhan Mutlu

1963 Amasya doğumlu olan Dr. Mutlu, 2001 yılından bu yana Kocaeli Derince Araştırma Hastanesi’nde Çocuk Hastalıkları Uzmanı olarak görev yaptı. Artık MEDAR'da.

 

Uzm. Dr. İsa Çevrük

1976 Çankırı doğumlu olan Dr. Çevrük Gümüşhane Kelkit Devlet Hastanesi ve Yalova Devlet Hastanesi’nde görev yaptı. Artık MEDAR'da.

 

Dr. Cengiz Ferah

Acil hekimi Dr. Cengiz Ferah, 1988 Samsun Bafra doğumlu 2014 yılında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu. 2014-2018 yılları arasında Erzincan Çayırlı Devlet Hastanesi’nde görev yaptı. Artık MEDAR'da.

 

NASIL ARANDI: #aile konak hastanesi # özel medar hastanesi # basın toplantısı # açıklama # medar # yeni kadro # hekim # gölcük # şahin talus #

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.