Acıbadem’den SGK’lı hastalar da hizmet alabilecek

2020-11-13    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2020-11-13
.stripslashes($urun->baslik).

  

Acıbadem Sağlık Grubu’nun 2006 yılında hizmete sunduğu Acıbadem Kocaeli Hastanesi, hasta yelpazesini genişleterek, 9 Kasım 2020 tarihinden itibaren tüm branşlarda SGK’lı hastaları da kapsayacak şekilde hizmet vermeye başladı. Hastane Başhekimi ve Direktörü Dr. Mustafa İdiz, 14 yıl önce Kocaeli’ni nitelikli sağlık hizmetleriyle tanıştırmanın ve devam ettirmenin haklı gururunu yaşadıklarını, SGK kapsamında da aynı nitelikte hizmet verileceğini belirtti. Bu güne kadar kardiyoloji, kalp damar cerrahisi ve tıbbi onkoloji birimlerinde SGK kapsamında hizmet verildiğini söyleyen Dr. Mustafa İdiz, “9 Kasım 2020 tarihinden itibaren SGK’lı hastalar, kadın hastalıkları ve doğum, kulak burun boğaz, çocuk hastalıkları, genel cerrahi, ortopedi, dermatoloji gibi hastanede olan diğer tüm uzmanlık alanlarından hizmet alabilecekler” dedi.

 

 

İSTANBUL İLE ENTEGRE

4 ülkede 21 hastanesi ve 13 tıp merkezi ile global bir sağlık markasına dönüşen Acıbadem Sağlık Grubu’nun 6. hastanesi olarak açılan Acıbadem Kocaeli Hastanesi, bir çok branşta hizmet veriyor. Şehirler arası yollara yakın olma özelliğiyle birçok ilden gelen hastaları da misafir eden Acıbadem Kocaeli, İstanbul’a yakın konumu nedeniyle Acıbadem Sağlık Grubu’nun diğer hastaneleriyle de entegre çalışıyor. 

 

6.500 metrekare kapalı alana sahip Acıbadem Kocaeli Hastanesi’nde 32 hasta odası ve 61 hasta yatağı bulunuyor. Birçok tıbbi branşta özellikli hizmetler sunan Acıbadem Kocaeli Hastanesi, Türkiye’nin önemli bir sanayi bölgesinde bulunması nedeniyle, iş kazaları ve her türlü travma vakalarına 24 saat müdahale edebilecek donanıma da sahip.

NASIL ARANDI: #acıbadem kocaeli hastanesi # acıbadem hastanesi # kocaeli # sağlık # sgk # hasta # doktor #

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.