26-06-2024 00:25

5 yıldızlı düğünler Tryp By Wyndham’da

2018-10-04    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2018-10-04
.stripslashes($urun->baslik).

Lastik-İş Sendikası Genel Başkanı Abdullah Karacan’ın sendikaya kazandırdığı en güzel eserlerin başında gelen, dünyanın en büyük otel zincirlerinden ‘Wyndham’ bünyesine dahil olan Tryp By Wyndham Kocaeli, şehrimizin eğlence hayatına da yön vermeye başladı. Başiskele sahilinde, deniz kenarında bulunan ve muhteşem bir manzaraya sahip olan Tryp By Wyndham Kocaeli, yaz sezonunun ortasında açılmasına rağmen şimdiye kadar sayısız düğüne ev sahipliği yaptı.

 

 

 

2019 İÇİN GEÇ KALMAYIN!

Tryp By Wyndham Oteli’nin gerek havuz başı, gerek deniz manzaralı balo salonu, gerekse yüksek tavanlı konferans salonu, 5 yıldızlı düğün yapmak isteyen çiftlerin ilk tercihi oldu. Yazın çok sayıda çiftin en mutlu gününe ev sahipliği yapan Tryp By Wyndham, kış döneminde de düğünlere ara vermiyor. Otel yönetimi, uluslararası Wyndham kalitesinde düğün yapmak isteyenlerin 2019 yılı yaz sezonuna ait rezervasyonlarını da şimdiden almaya başladı.

Tryp By Wyndham’ın, denizle iç içe havuz başında ister alkollü ister alkolsüz 800 kişilik yemekli düğün yapabilir, alt katta bulunan kongre salonunda 1000 kişilik bir davetli topluluğunu ağırlayabilirsiniz. Otelin 5. katında yer alan İzmit Körfezi manzaralı balo salonu ise 350 kişilik yemekli düğünler için ideal. Teknolojik ekipmanlarla donatılmış salonlar, düğünlerin yanı sıra her türlü organizasyona açık. Toplantı ve etkinlik salonlarını istediğiniz şekilde dekore edebilir; geniş fuaye alanları, bölünebilen ya da birleştirilebilen salonlar ile ihtiyaçlarınıza uygun çözümler üretebilirsiniz.

Türkiye’nin en büyük otellerinden biri olan Tryp By Wyndham Kocaeli Oteli, şehrimizin sosyal hayatına canlılık katacak organizasyonlara da ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Ünlü sanatçı Demet Akalın’ın konuk olduğu yemekli gece ile startı veren Tryp By Wyndham Kocaeli Oteli, önümüzdeki süreçte çok sayıda ünlü sanatçıyı ilimize getirerek, Kocaeli halkıyla buluşturmaya hazırlanıyor. Mutlu günlerinizi Wyndham kalitesinde ölümsüzleştirmek için rezervasyon yaptırmayı unutmayın!

 

İLETİŞİM

Adres: Körfez Mah., Liman Cad., Sahil Yolu, No:88 / Başiskele 

Telefon: 0 (262) 343 50 50 

info@trypkocaeli.com

NASIL ARANDI: #otel # düğün # 5 yıldızlı otel # özel gün # Tryp By Wyndham # kocaeli # lastik iş sendikası # abdullah karacan

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.