21-05-2024 06:47

43 yıldır temeli sağlam adımlar ve yıkılmaz bir güven; Kavanlar

2016-04-02    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2016-04-02
.stripslashes($urun->baslik).

Hayata değer katan ve modern yaşamın tüm ihtiyaçlarına cevap veren yeni mimari konseptleri geliştiren Kavanlar İnşaat başarılı ve sağlam projelerle ses getirmeye devam ediyor. Firmanın başarılı işlere imza atmasının en önemli sebeplerinden birisi şüphesiz ki İzmit ve Körfez Kavanlar Hazır Beton Tesisleri. Kendi tesislerinde ürettiği hazır beton, firmanın sağlam temelleri atmasındaki en önemli etkenlerin başında geliyor. Toplamda 4 santral ile günlük 3000 metreküp beton üretimine sahip olan Kavanlar Beton, depreme dayanaklı ve kalıcı binalar yapıyor.


 

YILLARI AŞAN TECRÜBE

Diğer başarı etkenlerine bakıldığında yaptığı her yeni projede bilgi birikimlerinin yanında gerek teknik, gerekse teknoloji anlamında yenilenmek açısından insan ve ekipmana önemli yatırımlar yapmayı kendine misyon edinen Kavanlar İnşaat, gerçekleştirdiği tüm projelerde güven ve kaliteden asla ödün vermiyor. Deneyimli, dinamik ve çağdaş kadrosuyla; doğa, çevre ve modernizmi uyumlu bir şekilde harmanlayıp sosyal sorumluluk görevini de yerine getiren Kavanlar İnşaat; bundan sonraki dönemlerde sadece bölgenin değil tüm Türkiye’nin önemli firmalarından biri olma yolunda süratle ilerlemeyi hedefliyor.

 

izmiy

PROJELER

Armadakent 1.etap: 144 daire

Armadakent 2.etap: 144 daire

Armadakent 3.etap: 156 daire

Armadakent 4.etap: 120 daire

Armadakent 5.etap: 158 daire

Armadahomes 22 daire, 2 dükkan

Armadakent Residence: 22 daire, 2 dükkan

Armadakent Villaları: 61 adet

Owngarden: 10 adet villa

Kavanium İzmit: 1564 daire

 

Kavanium Körfez: 516 daire

 

Kavanium Gölcük: 392 daire


Kavanium Çarşı: 23 iş yeri

Bağbahçe: 92 adet villa

Armadahomes 2: 8 dükkân 24 home ofis 42 daire

Yeşilova Park Evleri: 27 daire

Kavanlar Homes: 41 daire

Adora Park Evleri: 53

Daire iş merkezi 1: 6

Dükkân iş merkezi 2: 6 dükkân

 

KOCAELİ’NİN SYMBOL’Ü

Türkiye’nin ekonomik potansiyeli en yüksek şehirlerinin başında gelen, 1,7 milyon kayıtlı nüfusu ve 80 bine yaklaşan öğrenci potansiyeline sahip Kocaeli’de, bölgenin en büyük yatırımları arasındaki Symbol Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 11 Haziran 2015 tarihinden bu yana eğlence ve alışverişin merkezi. Migros, Koçtaş, Decathlon, H &M, LC Waikiki, Teknosa, Mango, Koton, Defacto, Flo, Linens, Beymen Club, D&R dahil olmak üzere 160’dan fazla seçkin ulusal ve uluslararası marka ile Symbol, alışverişin nabzını tutmaya devam ediyor. Kavanlar İnşaat tarafından 900 milyon TL’lik yatırımla, 210 bin m2’lik bir alana projelendirilen Symbol Alışveriş ve Yaşam Merkezi, özellikle Kocaeli halkının sosyal yaşamına önemli katkılar sağlıyor.

SMBOLgec

 

ÖRNEK PROJE

Doğu Marmara ve Kocaeli’nin en büyük karma projelerinden Symbol Alışveriş ve Yaşam Merkezi başta yakın komşusu İstanbul, Bursa, Sakarya, Düzce, Yalova ve Bolu’da yaşayanların yanı sıra ulaşım için Türkiye’nin en yoğun geçiş noktası D-100 Karayolu’nu kullananlar için de önemli bir cazibe merkezi. Benzer karma projelerden farklı 65 bin m2’lik alışveriş merkezine sahip Symbol Alışveriş Merkezi, 43 bin m2’lik alanıyla VM Medical Park Kocaeli Hastanesi, 206 oda, 412 yatak kapasiteli Hampton by Hilton Oteli ve önümüzdeki yıl hayata geçecek 1350 kişilik oturma kapasiteli kongre ve gösteri sanatları merkezi ile örnek bir proje. Turkmall’un proje geliştirme, kiralama ve yönetimini yaptığı Symbol Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde, yerli ve yabancı birçok marka hizmet veriyor.

sym

 

HAYAL KAHVESİ KOCAELİ

1992 yılından beri gece hayatına yön veren Hayal Kahvesi, tüm Türkiye’de ünlü isimlerin, çeşitli grupların canlı performanslarını izleyicilerle buluşturuyor. Müzik kültürünün nabzını tutan Hayal Kahvesi Kocaeli, Symbol Yaşam Merkezi’nde iyi müzik iddiasını, gastronomide deneyimli şefler, sağlıklı ürünler ve iyi yemek prensibiyle sürdürüyor. “İyi Yemek İyi Müzik” isterseniz doğru yerdesiniz.

NASIL ARANDI: #kavanlar

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.