Yalçın Ergen Avrupa’ya açıldı

2019-09-24    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2019-09-24
.stripslashes($urun->baslik).

Kocaeli’nin önemli iş adamlarından Mimar Yalçın Ergen Avrupa’ya önemli bir yatırım yaptı. Global mobilya markası Nurus’un bayisi olan Ergen, Bulgaristan’ın başkenti Sofya’da da bir bayi açtı. Türk ve Bulgar iş adamlarının hazır bulunduğu açılışa Büyükelçi Dr. Hasan Ulusoy da katılım sağladı.

 

92 YILLIK TECRÜBE

Sektördeki 92 yıllık tecrübesiyle mobilyadaki güzellik ve kaliteyi ustaca birleştiren NURUS ürünlerinin sergileneceği yeni showroomun açılışına, Ticari Ateşe Okan Pakbeşe, Sanayi Odası Başkanı Stamen Yanev’e, Bulgar-Türk İşadamları Derneği üyeleri, NURUS Yönetim Kurulu Başkanı Güran Gökyay, tasarımcı Tanya Papova, tasarımcı Mariana Papalicheva, avukat Bilyana Toncheva, SPA Kraliçesi Victoria Kesarovska ile seçkin misafirler de katılım sağladı.

 

AVRUPA’NIN GİRİŞ KAPISI

Yaptığı konuşmada katılımcılara teşekkür eden Ergen, “Bundan takribi 6 ay kadar önce iş ortağım Bayar Koray ile çıktığımız bu yolda amacımız dünyanın önde gelen firmalarının tedarikçisi haline gelen, çağın ilerisinde tasarımları ile iş yaşantısına konfor ve estetik getiren Nurus’u Bulgaristan ve Balkan coğrafyası ile tanıştırmaktı. İç mimarımız Emrah Yaşuk’un yoğun emek ve katkılarıyla 100 günden daha kısa bir sürede bitirdiğimiz 1.000 m2’lik ‘Deneyim Merkezi’ olarak isimlendirdiğimiz showroomumuzla Avrupa’nın giriş kapısı Sofya’dayız” dedi.

 

KALICI DOSTLUKLAR

Showroomu deneyim merkezi mantığıyla kurguladıklarını kaydeden Ergen, “Özellikle son yıllarda kardeş ülke Bulgaristan ile Türkiye arasında yükselen ticaretimiz henüz iki ülke içinde beklenen değerlere ulaşmamıştır. Bu hedeflere ulaşılması için katma değer katmayı hedefleyerek geldiğimiz Bulgaristan’ı çok önemsiyor ve ticaret ile birlikte kalıcı dostluklar kurmayı amaçlıyoruz” diye konuştu.

 

MODA HAFTASINA SPONSOR OLDU

Öte yandan Yalçın Ergen tarafından hizmete açılan Nurus showroomu, açılışla aynı gece gerçekleştirilen Sofia Fashion Week’in de ana sponsoru oldu. Yalçın Ergen, Bulgaristan’daki moda haftasının ödül töreninde ödül sahibine çalışma koltuğu hediye etti.

NASIL ARANDI: #yalçın ergen # mimar # neşe ergen # nurus # sofia # mağaza # moda haftası # kocaeli

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.