22-02-2024 14:25

Villa Hirazen'de komşular tanıştı

2018-08-11    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2018-08-11
.stripslashes($urun->baslik).

HABER:TAHA AHMET ÖZEL

 

TESLİM TÖRENİNDE BULUŞTULAR

 Fa Yapı’nın Başiskele’nin en prestijli projesi iddiasıyla hayata geçirdiği ve 32 villa ile 20 ikiz villadan oluşan Villa Hirazen’in teslim programı gerçekleştirildi.Villa Hirazen’in Sosyal Tesislerinde gerçekleştirilen programa Ekcan Şirketler Grubu İcra Kurulu Başkanı Yakup Kadri Ekşi ve kardeşi Burak Kaan Ekşi, Ekcan Grup İnşaat Proje Müdürü Serhan Düger, Ali Ekşi, Ekcan Grup Finans Müdürü Serkan Dağ, Otomotiv Genel Müdürü Mustafa Karan, Fa Yapı Genel Müdürü Kemal Erol, Genel Müdür Yardımcısı İbrahim Ulusal, davetliler ve evlerini teslim almaya gelenler katılım sağladı.

52 ADET VİLLA 

Villa Hirazen Projesi’nde, 180 m2 ile 255 m2 arasında değişen büyüklüklerde 52 adet villa bulunuyor. Projede 20 adet 180 m2 büyüklüğünde 3+1 ikiz villa ile 255 m2’lik 32 ADET 5+1 müstakil villa yer alıyor. Projenin %60’ı yeşil alan olarak tasarlandı. Villa Hirazen projesinde 915 m2 kapalı spor alanı ve 575 m2’lik kafeterya alanının yanı sıra sauna, fitness, hobi odaları, açık havuz yüzme havuzu ve çocuk oyun alanları yer alıyor.

KOMŞULUK İLİŞKİSİNİ GÜÇLENDİRECEK 

Villa Hirazen’in teslim programında konuşan Ekcan Şirketler Grubu İcra Kurulu Başkanı Yakup Kadri Ekşi, “Mevcut florayı özenle koruyup geliştirmeyi amaçladık.Yapı adasındaki ortak alanları komşuluk ilişkisini güçlendirecek ve teşvik edecek birer dinlenme, buluşma ve çocuklarla birlikte keyifli zaman geçirmelerini sağlamak için zengin aktivite alanları olarak tasarladık” ifadelerini kullandı. 

NASIL ARANDI: #villa hirazen # fa yapı # yakup kadri ekşi # başiskele # ekcan şirketler grubu

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.