21-06-2024 14:50

Vali, dereceye giren öğrencileri ödüllendirdi

2018-10-23    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2018-10-23
.stripslashes($urun->baslik).

Ukrayna Kiev’de düzenlenen 'Best Cook Fest' yarışmasında dereceye giren Yavuz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerine ödüllerini Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy ve Hülya Aksoy verdi.

AKSOY TEBRİK ETTİ

Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, Yavuz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Adem Şahinkaya ve öğretmen Fatma Zehra Atasever’e başarı belgelerini takdim etti. Vali Aksoy daha sonra ilimizi temsil edip yarışmada dereceye girerek Carving kategorisinde gümüş madalya kazanan Aslıhan Bulut, Makarna kategorisinde bronz madalya ve Kümes Hayvanları Tabağında bronz madalya kazanan Şule Sert,  Vejetaryen Yemekleri kategorisinde gümüş Madalya kazanan Sude Cirit ve Makarna kategorisinde bronz madalya kazanan Hacer Demir’e hediyelerini vererek tebrik etti.

DİĞER OKULLARA ÖRNEK

Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy yaptığı konuşmada öğrencilerin elde ettikleri başarının önemini dikkat çekerek “Okullarımızdaki başarıları paylaşmak ve diğer öğrencilerimize, okullarımıza da örnek oluşturması düşüncesiyle bugün bu başarıyı elde eden arkadaşlarımızı ziyaret etmek ve onlara başarı dileklerimizi, tebriklerimizi iletmek üzere buradayız. Başta okul müdürümüz, branş öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz olmak üzere emeği geçen herkesi tebrik ediyorum” şeklinde konuştu.

NASIL ARANDI: #Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy # Yavuz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi # best cook fest #

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.