16-07-2024 22:46

10’uncu yaşa 10 numara kutlama

2017-11-09    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2017-11-09
.stripslashes($urun->baslik).

Haber: SEMRA ÇELİK


 

İlimizde geniş bir kesim tarafından tanınan, Maçka İşkembe markasının sahibi Yüksel Mandıralı ve zarif eşi Sevgi Hanım’ın ikizleri Zeynep ve Kerem, 10’ncu yaş günlerini Kahve Keyfi’nde düzenlenen eğlenceli bir partiyle kutladı.

Kale Koleji 4. sınıf öğrencisi olan sevimli ikizlerin arkadaşlarıyla bir araya geldiği kutlama, başından sonuna dek neşe içinde gerçekleşti.

Zeynep ve Kerem’in doğum günü partisine başta aile büyükleri olmak üzere, Mandıralı Ailesi’nin yakınları, ikizlerin öğretmenleri ve arkadaşları katıldı.

Etkinliğin başlangıcında davetlileri kapıda karşılayan Sevgi Mandıralı, gün boyu misafirleriyle tek tek ilgilendi. Balonlarla süslenen mekan, davetlilerden tam not aldı. Pasta için özel olarak hazırlanan masa mumlar, çiçekler ve Zeynep ile Kerem’in fotoğraflarıyla süslenmişti.

 

DANS GÖSTERİSİ YAPTILAR

Partide heyecan, pastanın gelmesiyle doruğa ulaştı. Üzerinde Zeynep ve Kerem’in fotoğraflarının olduğu pastayı birlikte kesen iki kardeşin mutluluğuna diyecek yoktu. Mumların üflenmesinin ve tebriklerin kabul edilmesinin ardından ikram edilen hamburgerler, çocuklar tarafından iştahla yendi.

 

Zeynep ve Kerem’in doğum günü partisine, Zeynep ve arkadaşlarının dans şovu damga vurdu.

 

Eğlencenin temposunun hiç düşmediği partiye Zeynep ve arkadaşlarının hazırladığı dans gösterisi damga vurdu. Çocukların profesyonel dansçılara taş çıkardığı gösteri, davetliler tarafından uzun süre alkışlandı. Parti, Zeynep ve Kerem’in önce aile üyeleri, sonra arkadaşları, öğretmenleri ve diğer konuklarıyla hatıra fotoğrafı çektirmesiyle sona erdi.

NASIL ARANDI: #10 numara # zeynep ve kerem # doğum günü

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.