10-12-2023 01:23

TOYOTA PLAZA KOCAELİ KAYA'DA EYLÜL FIRSATLARI

2018-09-21    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2018-09-21
.stripslashes($urun->baslik).

Toyota Plaza Kocaeli Kaya, 30 Eylül tarihine kadar devam edecek faiz kampanyasıyla ziyaretçilerine cazip fırsatlar sunuyor

 

Toyota Plaza Kocaeli Kaya, eylül kampanyasında en uygun vade seçenekleriyle birlikte özel faiz avantajları da sunuyor. 2018 model Auris, Auris Hybrid, Yaris, Yaris Hybrid ve RAV4 Hybrid'lerden birine sahip olmak isteyenler, 33 bin TL'lik kredilerde 12 aya yüzde 0,98 faiz fırsatından yararlanacaklar. ÖTV teşviği ile birlikte hibrit modelleri tercih edenler ağustos kampanyasından çok daha karlı çıkacaklar. 

 

HERKESE UYGUN BİR TOYOTA

Eylül ayında ziyaretçilerine cazip fırsatlar sunan Toyota Plaza Kocaeli Kaya eylül ayında hayalindeki Toyota marka araca sahip olmak isteyen ziyaretçilerini bekliyor. Auris, Yaris ve RAV4 eylül ayında 33.000 TL 12 ay %0.98 faiz fırsatıyla yeni sahiplerini bekliyor.

 

KOCAELİ KAYA’DA ÖTV AVANTAJI

 

Toyota Plaza Kocaeli Kaya’nın kampanyasında Auris, Yaris ve RAV4 son derece cazip fiyatlarla satışa sunulacak. Her bütçeye uygun olarak şekillendirilebilen 48 aya varan vade seçenekleri ile Toyota Plaza Kocaeli Kaya’nın eylül kampanyasından yararlananlar, diledikleri takdirde ödemelerine 2019 yılının şubat ayında başlayabilecekler. Bunun yanında, markası ne olursa olsun eski araçlarını değiştirip yeni bir Toyota almak isteyenler için Toyota Plaza Kocaeli Kaya’da "takas" imkanı da bulunuyor.

TOYOTA PLAZA KOCAELİ KAYA'DA EYLÜL FIRSATLARI

 

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.