23-02-2024 06:30

Toyota Plaza Kocaeli Kaya'da avantajlı fırsatlar

2018-06-06    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2018-06-06
.stripslashes($urun->baslik).

Toyota Plaza “Kocaeli Kaya”nın, geleneksel “Yaz Servis Günleri Kampanyası” ile Toyota sahipleri yaza bakımlı ve güvenle girecek. 30 Haziran tarihine kadar sürecek olan kampanyada, Toyota Plaza “Kocaeli Kaya”ya gelen 2013 ve öncesi tüm Toyota modelleri, Toyota Forever programı kapsamında yüzde 15’ten başlayan yedek parça ve yüzde 20’den başlayan işçilik indiriminden yararlanabilecekler.

Bu avantajın yanı sıra, araç modeli ve model yılı kısıtlaması olmaksızın tüm Toyota kullanıcılarına; Toyota Forever indirimlerine ilave olarak periyodik bakımlarında 1 litre Toyota Orijinal Motor Yağı hediye edilirken, Toyota Asistanım’da yüzde 40 indirim ve lastik alımlarında 160 TL’ye varan indirim kuponu gibi çok özel fırsatlar Toyota Plaza “Kocaeli Kaya”da sizi bekliyor.

Toyota sahiplerinin tüm bu indirim ve avantajlardan yararlanmak için yapmaları gereken tek şey, otomobillerini yaz bakımı için Toyota Plaza “Kocaeli Kaya”ya götürmek olacak. Toyota Forever Kart’ı olmayan Toyota’lılar, dijital kartlarını Toyota Plaza “Kocaeli Kaya”da ücretsiz olarak tanımlatarak avantajlardan hemen faydalanmaya başlayabilirler.

 

 

NASIL ARANDI: #Toyota Plaza Kocaeli Kaya

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.