Toyota Plaza Kocaeli Kaya'da ağustos fırsatları

2018-08-07    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2018-08-07
.stripslashes($urun->baslik).

Toyota Plaza Kocaeli Kaya, ağustos kampanyasında en uygun vade seçenekleriyle birlikte özel faiz avantajları da sunuyor. 2018 model Auris, Auris Hybrid, Yaris, Yaris Hybrid ve RAV4 Hybrid'lerden birine sahip olmak isteyenler, 46 bin TL'lik kredilerde 12 aya yüzde 0,99 faiz fırsatından yararlanacaklar. ÖTV teşviği ile birlikte hibrit modelleri tercih edenler ağustos kampanyasından çok daha karlı çıkacaklar. 

ÖTV AVANTAJI SİZLERİ BEKLİYOR

Toyota Plaza Kocaeli Kaya’nın kampanyasında Türkiye'de üretilen sınırlı sayıdaki 2018 model C-HR ve C-HR Hybrid ÖTV teşviğinin yanında ağustos ayında 25 bin TL’ye varan indirimler ile son derece cazip fiyatlarla satışa sunulacak. Bunun yanında ayrıca hurda teşviği kapsamında Hilux almak isteyenler için de “0” ÖTV avantajı Toyota Plaza Kocaeli Kaya’da sizi bekliyor. 

Toyota Finans sistemine yeni katılan Ziraat Katılım Bankası'ndan 0 km ve 2. el otomobil için kredi kullanacak olanlar için tüm vadelere yüzde 1,65 kar oranı uygulanacak. 

Her bütçeye uygun olarak şekillendirilebilen 48 aya varan vade seçenekleri ile Toyota Plaza Kocaeli Kaya’nın ağustos ayı kampanyasından yararlananlar, diledikleri takdirde ödemelerine 2019 yılının şubat ayında başlayabilecekler. Bunun yanında, markası ne olursa olsun eski araçlarını değiştirip yeni bir Toyota almak isteyenler için Toyota Plaza Kocaeli Kaya’da "takas" imkanı da bulunuyor.

 

 

NASIL ARANDI: #Toyota Plaza Kocaeli Kaya

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.