Suay ve Çağatay muradına erdi

2019-01-25    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2019-01-25
.stripslashes($urun->baslik).

HABER: TAHA AHMET ÖZEL

 

Kocaeli Üniversitesi (KOÜ) Tıp Fakültesi Kalp ve Damar Cerrahisi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Muhip Kanko ve eşi Selhan Kanko’nun güzeller güzeli kızları endüstri mühendisi Suay; Ramiz-Okşan Can çiftinin yakışıklı oğulları makine mühendisi Çağatay Can ile görkemli bir düğün merasimiyle dünya evine girdi.

 

The Ness Otel’de gerçekleşen yemekli düğüne; CHP Kocaeli Milletvekilleri Haydar Akar, Tahsin Tarhan, Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sadettin Hülagü ve eşi Ümmühan Hülagü, Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Zafer Utkan, Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Başhekimi Prof. Dr. Zafer Cantürk, CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, İzmit ilçe başkanı Hakan Çakar, CHP Derince Belediye Başkan Adayı Sertif Gökçe, CHP Kartepe Belediye Başkanı Adayı Cumhur Karakadılar, KYÖD Başkanı Didem Turan ve çok sayıda davetli katıldı.

 

Dünürler Muhip Kanko, Selhan Kanko, Ramiz Can ve Okşan Can

 

STUTTGART’TA YAŞAYACAKLAR

Süslemede beyaz rengin hakim olduğu düğün töreninde Kanko ve Can aileleri, davetlileri kapıda karşılayarak örnek bir ev sahipliği sergiledi. Davetliler yerini aldıktan sonra Suay ve Çağatay çifti, alkışlar eşliğinde salona giriş yaptı. Üniversitede tanışarak arkadaşlıklarını evlilikle taçlandıran çiftin heyecanı gözlerinden okunuyordu.

‘Dance me to the end of love’ şarkısıyla ilk danslarını gerçekleştiren genç çift, oldukça mutluydu. Her ayrıntının düşünüldüğü düğün, davetliler tarafından tam not alırken, çift adeta takı yağmuruna tutuldu. Yaşamlarını Almanya Stuttgart’ta sürdürecek olan çift, kendilerini yalnız bırakmayan davetlilere teşekkür etti.

NASIL ARANDI: #muhip kanko # suay kanko # çağatay can # evlilik # düğün # mutluluk # aşk # the ness otel

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.