SÖZ VERDİLER

2017-08-08    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2017-08-08
.stripslashes($urun->baslik).

Kalben Derneği’nin kurucusu ve oyuncu Pelin Çalışkanoğlu ile ilimizde de şubeleri bulunan Autobella’nın ortaklarından genç iş adamı Aşkın Ekşi, aile arasında düzenlenen sade bir törenle evlilik yolunda ilk adımı attı. Genç çift, Çalışkanoğlu ailesinin Tuzla’daki yazlıklarında, akrabalarının da oturduğu Nil Can Villaları’nın havuz başında gerçekleştirilen merasimde birbirlerine ‘söz’ verdi.

 

İLK ADIMI ATTILAR

 

Genç çiftin söz yüzüklerini Pelin Çalışkanoğlu’nun eniştesi olan Oktaylar İnşaat Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Azmi Oktay ile dayısı Ahmet Kocataş ‘mutluluk’ dilekleriyle taktı. Majesty Organizasyon tarafından süslenen havuz başında bir araya gelen aile fertleri de çiftin evlilik yolunda attığı ilk adıma tanık olmanın mutluluğunu yaşadı.

 

DÜĞÜN NİSAN 2018’DE

Söz yüzüklerinin takılıp pastanın kesilmesinin ardından tebrikleri kabul eden Pelin Çalışkanoğlu ile Aşkın Ekşi, after party ve nişan kutlamasını ise Ekşi ailesinin yazlığının bulunduğu Karasu’da, plajda yaptı. 2018 yılı Nisan ayında İstanbul’da gerçekleştirilecek görkemli bir düğünle dünya evine girecek olan genç çift, balayını da Maldivler’de geçirecek.

NASIL ARANDI: #Aşkın Ekşi #Pelin Çalışkanoğlu

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.