Simge ile Murat mutluluğa yelken açtı

2018-06-30    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2018-06-30
.stripslashes($urun->baslik).

HAYATLARINI BİRLEŞTİRDİLER

Simge ve Murat evliliğe adım attı. DSP İl Başkanı Halim Dedeoğlu ve Nurgün Dedeoğlu’nun Matematik Öğretmeni olan kızları Simge ile Sevda Pınar ve Adnan Pınar’ın İş Güvenliği Uzmanı olan oğulları Murat hayatlarını birleştirdi. Dolphin Yunus Emre Nikah Salonu’nda gerçekleştirilen nikah merasimine genç çiftin sevenlerinin yanı sıra Başbakan Yardımcısı Fikri Işık, CHP Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet, CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, AK Parti İl eski Başkanı Şemsettin Ceyhan ve Demokrasi Girişimi sözcüsü Bekir Yurdagül katılım gösterdi.

İZMİT’TE YAŞAYACAKLAR

Nikah merasiminde Simge Dedeoğlu’nun nikah şahitliğini Başbakan Yardımcısı Fikri Işık, AK Parti İl eski Başkanı Şemsettin Ceyhan, Zuhal Elif Kara, Özgün Arabacı ve Setenay Özdemir yaparken, Murat Pınar’ın şahitliğini Gilman Özyayla, Burhan Kaya ve Kaan Pınar üstlendi. Çiftin nikahını Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu kıydı. Nikah sonrası Bali’ye balayına gidecek çift, İzmit’te ikamet edecek.

YOLUN BAŞINDASINIZ

Nikahta genç çifte öğütler veren Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “Anneler babalar görevini yaptı, sizleri yetiştirdi. Artık kendi ayaklarınızın üzerinde durur hale geldiniz. Sizler tanıştınız, anlaştınız. Uzun bir yolun başındasınız. Allah inşallah uzun yıllar verir. Geçiminiz güzel olur” ifadelerini kullandı.

EN AZ 3 ÇOCUK

Çifte nikah cüzdanını taktim eden Başbakan Yardımcısı Fikri Işık, “Geleceğe güvenle bakmamız için bir sebebimiz daha var. Yeni bir yuva kuruldu. En kötü günümüz bugün ki gibi olsun. Ayağınıza taş değmesin, diken batmasın. Hayat her zaman güllük gülistanlık değil. Zorluklarda sevgiye ihtiyacınız var. Evliliğin meyvesi çocuktur. Allah size sağlıklı, güzel en az 3 çocuk nasip etsin” şeklinde konuştu. 

NASIL ARANDI: #Başbakan Yardımcısı Fikri Işık # dsp il başkanı halim dedeoğlu # chp il başkanı cengiz sarıbay # Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu # simge dedeoğlu # murat pınar

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.