29-02-2024 21:06

Seda ve Doğukan çok mutlu...

2016-10-14    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2016-10-14
.stripslashes($urun->baslik).
    • Didem KÖSEOĞLU


Kentimizin sevilen iş adamlarından, Körfez Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyesi Erkan Çağlayan ve eşi Fulya Hanım’ın yakışıklı oğulları Doğukan Çağlayan, gönlünün prensesini buldu... Çağlayan, hayatını Yaşar ve Fatma Şişman çiftinin zarif kızları Seda Şişman ile birleştirdi.

Wellborn Luxury Hotel’de düzenlenen rüya gibi bir düğün töreniyle dünya evine giren çifti, iki ailenin yakınları yalnız bırakmadı.

Ortak arkadaşları aracılığıyla tanışan ve 7 ay süren arkadaşlıklarını bir ömür boyu mutluluğa taşıyan Doğukan ve Seda, gece boyunca oldukça heyecanlıydı.

Seda Hanım’ın, Vakko Pronovias markalı özel tasarım gelinliği içerisinde bir kuğu kadar zarif göründüğü gecede, Doğukan Bey de yine Vakko markalı şık bir damatlık tercih etmişti.

Şebnem Öztürk Organizasyon tarafından organize düğün davetlilerin beğenisini toplarken, genç çiftin aileleri de örnek bir ev sahipliği sergiledi.

Çağlayan ve Şişman ailelerinin bu mutlu gününde, Seda ve Doğukan’ın nikah akdine Acarlar Şirketi Yönetim Kurulu Üyesi Erdinç Acar ve Fenerbahçe CEO'su Serdar Yılmaz şahitlik etti.

Genç çiftin, balayı tatilini geçirmek üzere Antalya’yı tercih ettiği öğrenildi.

NASIL ARANDI: #Doğukan Çağlayan # Seda Şişman # Wellborn Luxury Hotel

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.