23-06-2024 23:48

SD Beauty Center açıldı

2018-11-17    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2018-11-17
.stripslashes($urun->baslik).

Güzellik uzmanı Seray Dil, İstanbul Aydın Üniversitesi Estetisyenlik ve Güzellik Uzmanlığı’ndan mezun olduktan sonra Gölcük’te güzellik merkezi açtı. Açılışa CHP Gölcük Başkan aday adayı İsmet İşeri, Gölcük Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Başkanı Necmi Kocaman, Gölcük Kuyumcular Derneği Başkanı Naim Gürel, Sakarya Üniversitesi Öğretim Üyesi Ali Vasfi Kurt ve çok sayıda davetli katıldı.

 

GÜZEL HİZMETLERİ OLACAKTIR

Açılış töreninde konuşan CHP Gölcük Başkan aday adayı İsmet İşeri, güzellik merkezinin hayırlı olmasını diledi. İşeri “Böyle bir güzellik merkezinin genç girişimci bir kadın kardeşimiz tarafından açılması çok anlamlı ve önemli. Kendisini bu cesaretinden dolayı kutluyorum. Umarım Kocaeli’ye ve Gölcük halkına uzun yıllar güzel hizmetler yapar” dedi.

 

HER TÜRLÜ BAKIM MEVCUT

İsmet İşeri’nin konuşmasının ardından Sakarya Üniversitesi Öğretim Üyesi Ali Vasfi Kurt tarafından dua edildi. Daha sonra protokol üyeleriyle birlikte kurdele kesildi. Haftanın 6 günü (Salı hariç) 09.00-21.00 saatleri arasında hizmet verecek olan SD Beauty Center’da cilt bakımı, medikal cilt bakımı, lazer epilasyon, bölgesel zayıflama, microblading, kalıcı makyaj, protez jel tırnak, kalıcı oje, ipek kirpik, kirpik lifting, profesyonel makyaj gibi uygulamaları işlemler yapılacak.

 

SD Beauty Center'ın sahibi Seray Dil

 

NASIL ARANDI: #SD Beauty Center # Seray Dil # gölcük # kuaför # kadın # saç # bakım

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.