19-06-2024 14:40

Refresh ile yenilenin!

2019-04-08    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2019-04-08
.stripslashes($urun->baslik).

10 yılı aşkın bir süredir 70 ülkede milyonlarca başarılı uygulama... Bitkisel kök hücre içeren cilt gençleştirme kokteyli Refresh artık Özel Bennu Polikliniği’nde. İlimizin tanınmış ve sevilen hekimlerinden Dr. Fuat Ayar’ın sahibi olduğu Özel Bennu Polikliniği şimdi de cilt yenileme, gençleştirme ve cilt tedavisinde bitkisel kök hücre teknolojisinden yararlanmaya başladı. Bitkisel kök hücre içeren cilt gençleştirme kokteyli Refresh ile siz de yenilenin!

 

 

BİTKİ KÖK HÜCRELERİYLE...

Günümüzde bitki kök hücrelerinin insan kök hücreleriyle benzer özellikler taşıdığı ve bunlardan elde edilen özlerin insan kök hücreleri için önemli bir besin kaynağı olduğu biliniyor. Uzmanların verdiği bilgiye göre, insan kök hücreleri, bitki kök hücrelerinin özleriyle yenilenme gücünü koruyarak, canlılığını artırıyor. Hücre yenileyici ürünler cildi sürekli uyararak, bir yandan cilt lekeleriyle mücadele ederken, diğer yandan günlük cilt bakımını yapıyor.

 

 

GENÇLEŞTİRİYOR

Bitkisel kök hücre bakımı, cildin ışıltılı bir görünüm kazanmasına, kuru cilt yapısının nemlenmesine yardımcı oluyor. Bitki ekstreleri içeren ürünler ile cilt bakımında yeni bir dönemin kapılarının aralandığını söyleyen Dr. Fuat Ayar, “Yaşın ilerlemesiyle birlikte ciltte kollajen, elastin üretimini gerçekleştiren hücrelerde yaşlanma oluyor. Bitkisel kök hücre bakımı sayesinde yaşlanmış hücrelerden yeni genç hücreler üretiliyor ve cilt gençleştiriliyor” diyor.

 

MÜKEMMEL SONUÇ

Cilt gençleştirme tedavisinde bitkisel kök hücre bakımının mükemmel sonuçlar verdiğini belirten Dr. Fuat Ayar, “Polikliniğimizde bitkisel kök hücre içeren cilt gençleştirme kokteyli Refresh kullanarak cildi yeniliyoruz. Bu kokteyl, yaşlanma belirtilerinin önlenmesi ve düzeltilmesinde çok etkili. Ayrıca yaşa bağlı ve hasarlı cilt problemlerinin düzeltilmesinde (kuruluk, kırışıklık, elastikiyet kaybı ve parlaklık) oldukça başarılı” diye konuşuyor.

 

 

NASIL ARANDI: #Özel Bennu Polikliniği # fuat ayar # cilt gençleştirme kokteyli # cilt tedavisi # kök hücre #

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.