Pırlanta almayan kalmasın!

2017-02-04    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2017-02-04
.stripslashes($urun->baslik).

Engin Kuyumculuk, sempatik sanatçı Nil Karaibrahimgil’in ‘Tek taşımı kendim aldım’ şarkı sözünü, Sevgililer Günü öncesinde düzenlediği kampanya ile ‘Tek taş almayan kalmasın’ şeklinde değiştirdi.

 

Engin Kuyumculuk, geleneksel hale getirdiği Sevgililer Günü kampanyasında bu yıl özellikle ‘tek taş’ ve ‘beş taş’ grubunda yüzde 70’e varan indirimler yaptı.

Amaçlarının ulaşılmaz gibi görünen pırlantayı ulaşılır kılmak olduğunu söyleyen Engin Kuyumculuk’un sahiplerinden Tuba Tabanlı Zatreh, “Kar amacı gütmeden Sevgililer Günü’nde pırlanta almak isteyenlere yardımcı olmak istiyoruz” dedi.

 

ÇOCUKLARLA BÜYÜDÜ

İlimizde kuyum sektöründe ‘dürüstlük’, ‘güvenilirlik’, ‘kaliteli hizmet’ ve ‘müşteri memnuniyeti’ denilince ilk akla gelen isimlerden biri olan Engin Kuyumculuk, ilke ve prensiplerinden ödün vermeden çıtayı her geçen gün yükseltiyor.

 

 

 

Halen inşaat sektöründe faaliyet gösteren Ahmet Tabanlı’nın 1996 yılında döviz bürosu olarak devraldığı, eşi Mualla Tabanlı’nın 3 yıl sonra kuyumcuya dönüştürdüğü firma, Tabanlı çiftinin çocuklarının da işe dahil olmasıyla giderek büyüdü.

İngilizce öğretmenliği yapan Tuba Tabanlı Zatreh satış ve satınalmanın, makine mühendisi olan Banu Tabanlı Bilgiç de muhasebenin başına geçince, firma yeni atılımlar yaparak sektördeki yerini daha da güçlendirdi.

Baba Ahmet Tabanlı ve Cüneyt Tabanlı ise inşaat işlerinin yanı sıra döviz bürosuyla ilgilenmeye devam ederken, Soydan İş Merkezi’ndeki 3 katlı binada faaliyet gösteren Engin Kuyumculuk bir şube de Real Alışveriş Merkezi’ne açtı.

 

ÜÇ KARDEŞ DE EĞİTİMLİ

Real şubesinde mücevher ağırlıklı olarak hizmet veren Engin Kuyumculuk, ağırlıklı olarak 200, toplamda ise 500’e yakın firmayla çalışıyor.

Müşterilerine iki şubede 30’a yakın personelle hizmet veren Engin Kuyumculuk’u diğer firmalardan ayıran en önemli özellik şirketin başında bulunan üç kardeşin de bu konuda eğitimli olması.

 

 

 

Kuyum sektörünün içine girdikten sonra yurt dışında eğitim alan üç kardeş de işi bilinçli olarak yapıyor.

Engin Kuyumculuk’u müşterilerin gözünde bir adım öne çıkaran özelliklerinin ‘dürüstlük’ olduğunu söyleyen Tuba Tabanlı Zatreh, “Müşterilerimiz bize çok güveniyor. Alışveriş yaparken en ufak bir tereddüt içinde olmuyorlar. Hem satın aldıkları üründe hem de geri dönüşümde hiçbir sıkıntı yaşamıyorlar. Verdiğimiz hizmetin kalitesinin de farkın-dalar.

Tabii biz de adımlarımızı çok dikkatli atıyoruz. Bir toptancıyla çalışmadan önce ince eleyip sık dokuyoruz. Alacağımız ürünün kalitesinden emin olmadan çalışmaya başlamıyoruz” diyor.

 

ÇADIR GÜNLERİNE HAZIRLIK

Engin Kuyumculuk, özel günlerde düzenlediği kampanyaların yanı sıra ‘çadır günleri’ ile de adından sıkça söz ettiriyor.

Sevgililer Günü kampanyasının hemen ardından Real Alışveriş Merkezi’nde çadır günleri başlıyor.

Geleneksel hale getirdikleri çadır günlerini önümüzdeki ay yapmayı planladıklarını söyleyen Tuba Tabanlı Zatreh, “Son 3 yıldır düzenlediğimiz çadır günlerine ilgi her yıl biraz daha fazla artıyor. Bu yıl ülke olarak ekonomik sıkıntılar yaşasak da çadır günlerinden vazgeçmedik. Çünkü ekonominin canlandırılmasına biz de katkı sunmak istedik.

Çadır günlerinde yüzde 70’e varan indirimler uygulayacağız. Daha önceki yıllarda sadece mücevher üzerine satış yapıyorduk, bu yıl altını da katacağız.

Yurt dışından anlaşmalı olduğumuz toptancılar gelecek, ürünlerini sergileyecek.

Çadır günlerinin bir özelliği de ulaşılmaz gibi görünen mücevheri ulaşılır hale getirmek. Bunun için indirimlerin yanı sıra taksitli satışlar da yapacağız.

Pırlanta, zümrüt, yakut, safir, elmas gibi değerli taşları, farklı tasarımlarla en uygun fiyata müşteriye sunacağız” diye konuşuyor.

 

 

 

 

İLETİŞİM

Merkez: Ömerağa Mahallesi, İstiklal Caddesi, Soydan İş Merkezi No: 109/A, İzmit/KOCAELİ

Tel: 0262 325 38 12-0262 323 85 85

Fax: 0262 323 28 00

Mail : engin.kuyumculuk@hotmail.com

Real şubesi: Körfez Mahallesi, İzzet Uzuner Sokak, No: 32, Real AVM İzmit/KOCAELİ Tel: 0262 331 50 50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NASIL ARANDI: #Altın # Engin Kuyumculuk # Gümüş # Pırlanta

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.