26-02-2024 10:00

Pi Yoga’da ilk eğitim

2019-11-16    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2019-11-16
.stripslashes($urun->baslik).

HABER: CANDAR TÜMEĞ

 

İzmit Nazer Inn İş Merkezi’nde hizmet vermeye başlayan Pi Yoga Stüdyosu’nda ilk yüz yogası eğitimi verilmeye başlandı. Hatha-vinyasa yoga, yin-yang yoga, yoga terapi, hamile yogası, çocuk yogası, mat pilates-aletli pilates eğitimlerinin yanında yüz yogası derslerine de start veren Pi Yoga’nın ilk yüz yogası dersine ilgi oldukça iyiydi.  Yüz yogası eğitmeni Belma Gökdua, eğitime katılanlara unutamayacakları bir deneyim yaşattı.

 

 

GENÇLEŞMEK İÇİN…

Daha genç bir görünüme ve daha sağlıklı bir cilde sahip olmanın doğal yolu, cildin 3 ana katmanı olan epidermis, dermis ve hipodermis katmanlarını birlikte çalıştıran yüz yogası; kişide sıkı bir cilt olmasını sağlar. Kadın, erkek tüm yetişkinlerin yüz yogası yapabileceğini söyleyen eğitmen Belma Gökdua, yüz yogası hareketlerini uygulamalı olarak özenle anlattı.

 

 

HER GÜN 10’AR DAKİKA

Yüz yogası pozlarını öğreten Belma Gökdua; yüz masajı ve gevşeme ile birlikte cilt için gerekli olan kolajen üretimini artırmayı, ciltteki stresi azaltmayı, mimik çizgilerimizi nasıl yumuşatılacağı konusunda bilgiler verdi. Evde de yapılabilecek olan yüz yogasının her gün 10’ar dakika yapılmasını öneren Belma Gökdua, yüz yogası yapmak isteyenleri Pi Yoga Stüdyosu’na davet etti.

 

 

Pi Yoga Stüdyosu’nun adresi şu şekilde; Yahya Kaptan Mahallesi, Şehit Ali İhsan Çakmak Sokak, Nazer Inn İş Merkezi, No:46 Kat: 2 Daire:23 İzmit’te.

NASIL ARANDI: #pi yoga stüdyo # yüz yogası # eğitim # ilk ders # gençleşmek # güzellik # sağlık # belma gökdua # kocaeli

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.