Organik Durak’ta inecek var!

2016-10-11    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2016-10-11
.stripslashes($urun->baslik).

İlimizin sevilen iş adamlarından Şanbaz Yıldız, Kandıra yolu üzerinde, Kısalar mevkiinde işlettiği benzinliğin hemen yanında “Organik Durak” adı altında yeni bir dükkan açtı. Şanbaz Yıldız’ın büyük oğlu Tayfun Yıldız’ın işletmeciliğini yaptığı Organik Durak’ta hem yöresel hem de organik ürünler bulunuyor. Geçtiğimiz haziran ayından beri faaliyet gösteren Organik Durak, sağlıklı ve doğal beslenmek isteyenlerin ilk durağı haline geldi bile.

 

 

 


KALİTE ÖN PLANDA

Kalite ve doğallığın ön planda tutulduğu mekanda bulunan salça, zeytinyağı, peynir, reçel, kuru meyve ve sebzeler meşhur oldukları yörelerden getiriliyor. Organik Durak’ta organik ve yöresel ürünlerin yanı sıra sabundan şampuna, çömleklerden süs eşyalarına kadar değişik ürünler de satışa sunuluyor. Aradığınız her şeyi bulabileceğiniz Organik Durak’ta ürünlerin sertifikalı olmasına özen gösteriliyor.

 

 

 

FİYATLAR UYGUN

Organik Durak’ta fiyatlar da oldukça uygun. Doğal 10’lu yumurta 10 TL, peynir fiyatları 14-35 TL, erişte çeşitleri 7.50-9 TL, zeytin 20 TL, Gaziantep’ten gelen lezzetli salçalar 11 TL, Gemlik ve Akhisar’dan gelen zeytinyağları 35-40 TL, çiçek balı 55-95 TL, kestane balı 112 TL, petek balı 175 TL, kuru baklagiller 5-10 TL, biber, patlıcan, domates, bamya kurutmaları 40-175 TL, mesir macunu 5-16 TL, el yapımı sabunlar 6 TL, şampuanlar 15 TL, doğal kremler 10-33 TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor.

 

 

 

NASIL ARANDI: #Kandıra yolu # Organik Durak # Şanbaz Yıldız

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.