13-04-2024 08:29

Öğretmenlerimizin gözü Dünyagöz İzmit’e emanet

2019-11-23    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2019-11-23
.stripslashes($urun->baslik).

Dünyagöz İzmit Hastanesi, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde toplumda sağlığının korunması için bilinç kazandırmanın da en önemli destekleyicisi öğretmenlerimizi unutmadı. Kurulduğu günden bu yana göz sağlığı konusunda dünyayla entegre teknolojisi ile güvenilir sağlık hizmetini tüm İzmit halkının hizmetine sunan Dünyagöz İzmit’in Hastane Müdürü Sevim Aydın, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir açıklama yaptı. Aydın şunları söyledi: “Öncelikle tüm öğretmenlerimizin bu güzel gününü kutluyor, kendilerine minnetlerimizi sunuyoruz.

 

YILDA BİR KEZ GÖZ MUAYENESİ YAPILMALI

Ülkemizin aydınlık geleceği için en büyük teminatımız olan öğretmenlerimizin yanındayız. Çocuklarımız ailelerinden aldıkları temel eğitimden sonra değerli öğretmenlerimizle hayata hazırlanıyorlar. Öte yandan toplumda sağlığının korunması için bilinç kazandırmanın da en önemli destekleyicisi öğretmenlerimizdir. 24 Kasım Öğretmenler Günü vesilesiyle hem öğretmenlerimizi hem de öğrencilerimizi yılda 1 kez yapılacak düzenli göz muayenesiyle göz sağlıklarını korumalarını tavsiye ediyoruz.”

NASIL ARANDI: #dünyagöz izmit hastanesi # dünyagöz # sevim aydın # hastane müdürü # 24 kasım # öğretmenler günü # izmit # kocaeli

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.