Ocakbaşı 1863’e görkemli açılış

2019-11-16    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2019-11-16
.stripslashes($urun->baslik).

HABER: CANDAR TÜMEĞ

 

Uzun yıllardır kentimizde inşaat ve tekstil işiyle uğraşan Körfezli iş adamı Emrullah Karakaya, bu kez de gıda sektörüne giriş yaptı. İzmit Halkevi mevkiinde bulunan ‘1863’ isimli tarihi taş binayı restore ederek açtığı Ocakbaşı 1863 Restaurant ile Kocaeli halkına hizmet vermeye başlayan Emrullah Karakaya’yı bu önemli günde siyasiler, iş dünyası ve dostları yalnız bırakmadı.

 

 

SİYASİLERDEN YOĞUN İLGİ

İzmit Ömerağa Mahallesi Şahabettin Bilgisu Caddesi’nde bulunan restoranın açılışına; AK Parti Milletvekilleri Cemil Yaman,Emine Zeybek, Fikri Işık, CHP Milletvekili Tahsin Tahran, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş, CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, Körfez Ticaret Odası Başkanı Recep Öztürk ve Karakaya’nın dostları ile yakınları katılım sağladı.

 

 

AÇILIŞA ÖZEL SIRA GECESİ

Açılışta tüm protokol üyeleri söz hakkı alarak Emrullah Karakaya’ya hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Hayır duaların ardından kurdele kesimi gerçekleşti. Açılış sonrası restoranın ikinci katında davetlilere özel bir sıra gecesi etkinliği yapıldı. Çiğköftelerin yoğrulduğu kebapların ikram edildiği açılışta davetliler, ikramları afiyetle yedi

 

 

KEBAP VE IZGARA ÇEŞİTLERİ

14 çalışanı bulunan 350 metrekarelik 2 katlı restoran, haftanın her gün müşterilerini ağırlayacak. Anadolu’nun özgün tatlarının bulunduğu restoranda ızgara çeşitleri, kebap çeşitleri, lahmacun ve daha pek çok yöresel yemeği bulabileceksiniz. Kebap ustalarını Urfa’dan getirten iş adamı Emrullah Karakaya, kebap severlerin müdavimi olacağı bir restoran açtıklarını söyledi ve İzmit halkını en lezzetli kebapları yemeye davet etti.

 

 

NASIL ARANDI: #ocakbaşı 1863 # izmit # körfez # kebap # ızgara # yemek # içme # Emrullah Karakaya # anadolu yöresi

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.