Muhtarlarla sağlık protokolü imzalandı

2018-10-02    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2018-10-02
.stripslashes($urun->baslik).

Özel Kocaeli Hastanesi ve Özel Kocaeli Tıp Merkezi çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Hastane son olarak Gölcük'e bağlı muhtarlarla yeni bir protokol imzaladı.

Programda Genel Cerrah Serhat Mustafa Çitoğlu,Kadın Doğum Uzmanı Öner Aynıoğlu,Çocuk Doktoru Elif Saral Bilgiç,Dahiliye uzmanı Moayyad Khadrah tarafından bilgilendirme yaptıktan sonra Özel Kocaeli Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Ellialtı konuştu. Ellialtı, önemli ve saygın bir topluluğu hastaneleri bünyesinde ağırladıklarından dolayı mutlu olduğunu dile getirdi. Ellialtı toplumun en önemli yapı taşlarından biri olan muhtarların halkın nabzını tutmaları ve birebir temas halinde olmalarının önemli bir ayrıcalık olduğunu belirtti. Gölcük Muhtarları Derneği Başkanı Bilge Saral, sağlık alanında köklü bir kurumla muhtarları ve dernekleri adına yaptıkları bu anlaşmanın çok faydalı olduğunu belirtti. Misafirperverlikleri için de Yaşar Ellialtı'ya teşekkürlerini iletti.

Programın sonunda katılımcılarla birlikte toplu fotoğraf alındı.

NASIL ARANDI: #Özel Kocaeli Hastanesi # Özel Kocaeli Tıp Merkezi # Özel Kocaeli Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Ellialtı

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.