Maskeli baloda çılgınca eğlendiler

2017-01-08    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2017-01-08
.stripslashes($urun->baslik).


Didem Köseoğlu

Kocaeli Sanat Evi Derneği (KOSEV), her yıl düzenleyerek geleneksel hale getirdiği yeni yıl yemeğinde bu yıl bir çılgınlık yaptı. KOSEV, yeni yıl yemeğinin konseptini ‘maskeli balo’ olarak belirleyince, ortaya ilginç görüntüler çıktı. KOSEV yönetim kurulu üyelerinin tam kadro hazır bulunduğu geceye üyelerin ve davetlilerin de ilgisi büyüktü.

 

İLGİNÇ KOSTÜMLER

Wellborn Luxury Hotel’de gerçekleştirilen baloya dernek üyeleri ve davetliler birbirinden ilginç kostümlerle katıldı. Kimi melek oldu, kimi cadı. Hizmetçi kılığına giren de vardı, dansçı kostümüyle gelen de. Geceye barok dönemine ait kostümüyle renk katan da oldu, kovboy kıyafetiyle boy gösteren de. Kadınların hepsi seçtikleri kıyafetlerle balonun hakkını verdi.



GECENİN SÜRPRİZİ

Geceye damgasını vuran kişi ise tek erkek katılımcı Ata Ruacan’dı. Maskesi ve kostümüyle tanınmayan Ata Bey, sempatik tavırlarıyla hanımların neşe kaynağı oldu. Grup Ege’nin sahne aldığı çılgın gecede tempo bir an olsun düşmedi, katılımcılar gecenin ilerleyen saatlerine kadar gönüllerince eğlenerek, 2017’yi farklı bir şekilde karşılamış oldu.

NASIL ARANDI: # doksanlar # Maskeli Balo # Wellborn Luxury Hotel # Kocaeli Sanat Evi Derneği

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.