Masal tadında düğün

2018-06-26    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2018-06-26
.stripslashes($urun->baslik).

HABER: TAHA AHMET ÖZEL

İlimizin sevilen isimlerinden Yaysat Baş Bayii Medet Başlılar ve ev hanımı eşi Gül Başlılar’ın STFA Holding’te satış pazarlama sorumlusu olarak çalışan güzeller güzeli kızları Beril Başlılar, emekli Fikri Menteş ve ev hanımı Nurşen Menteş’in Dış Ekonomik İlişkiler Kurumu’nda sorumlu koordinatör olan oğlu Murat Can Menteş’le dünya evine girdi. Kartepe’de bulunan Motali Life Otel’in bahçesinde 3 buçuk yıllık ilişkilerini evlilikle taçlandıran güzel çiftin mutluluğu görülmeye değerdi.

BEYAZ VE SARININ MUHTEŞEM UYUMU

Masalları kıskandıran bir konseptle misafirlerini ağırlayan Başlılar ve Menteş aileleri, davetlileri kapıda karşılayarak mükemmel bir ev sahipliği sergiledi. Beyaz rengin hakim olduğu düğün alanı sarı mimozalarla ahenk kazanırken bu mükemmel dokunuş kentimizin en başarılı organizasyon şirketi; Arke Organizasyon’un imzasını taşıyordu. Çok sayıda davetlinin katılım gösterdiği düğünde misafirler, hazırlanan kokteyl masalarında yerlerini alarak sohbete koyuldu. Fonda keyifli müziklerin eşliğinde sohbet eden, zengin ikramları tadan konuklar harika bir akşam geçirdi. Her ayrıntının ince ince hesap edildiği düğün cemiyeti davetlilerden de tam not aldı.

BALAYI FETHİYE’DE

Güzel çift, ezberleri bozup büyük bir mutluluk içinde davetlileri ilk olarak otelin balkonundan selamladı. Ardından bahçeye inen çiftin heyecanları ise gözlerinden okunuyordu. Tebrikleri ve iyi dilekleri kabul eden çift, hemen nikahın kıyılacağı alana geçti. Çiftin nikahını Cemal Top kıyarken, şahitliğini de Can Apak ve Onur Genç üstlendi. Alkışlar eşliğinde en güzel evetlerini haykıran çift, nikahın ardından masaları tek tek gezerek tebrikleri kabul etti. Takı yağmuruna tutulan çiftin balayı tercihi ise Muğla Fethiye oldu.

NASIL ARANDI: #medet başlılar # beril başlılar #murat can menteş # kartepe motali life

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.