Masal gibi kına

2016-10-11    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2016-10-11
.stripslashes($urun->baslik).
    • Didem KÖSEOĞLU


İlimizin tanınmış ailelerinden Kolaylı ailesine mensup  merhum Mithat Kolaylı'nın torunu Ecem Ayta, gönlünün prensini buldu. Aynı zamanda Kent Konseyi eski Başkanı Cafer Kozluca'nın yeğeni olan Ecem Ayta ile Cihan Çopur, üniversitede başlayan ve 5 yıldır süren güzel birlikteliklerini evlilkle taçlandırdı. Birbirlerine çok yakışan çiftin kına gecesi ilimizin tanınmış simalarını bir araya getirdi. Gecede adeta şıklık yarışı vardı.

 

 

 

HİNT KONSEPTLİ 

Oya Kolaylı Ayta ve merhum Mustafa Ayta'nın moda tasarım mezunu güzel kızları Ecem Ayta ile Müjgan-Hikmet Çopur çiftinin İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nde görev yapan yakışıklı oğulları Cihan Çopur’un nikahları İstanbul’da kıyıldı. Nikah öncesinde ise güzel gelin Ecem için Club Bithynia'da görkemli bir kına gecesi düzenlendi. Arke Organizasyon’un organize ettiği Hint konseptli kına gecesinde her ayrıntı düşünülmüştü.

 

KAFTAN GİYDİ

Pembe ve mor renklerin hakim olduğu gecede davetlilere defler, çiçekli mor taçlar, ziller, allı pullu mendiller dağıtıldı. Üzeri renkli taşlarla süslü turuncu bir elbise giyen güzel gelin Ecem, önceden hazırlanmış dans gösterisiyle sahneye çıktı. Oryantal şovların da yapıldığı geceye, sanatçı Harun Uygur'un performansı damgasını vurdu. Kına yakılırken mavi bir kaftan giyen Ecem’e hayat arkadaşı Cihan da eşlik etti. Kına gecesi geç saatlere kadar neşe içinde devam etti.

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.