19-06-2024 14:00

Marilyn Monroe Güzellik Merkezi açıldı

2019-10-12    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2019-10-12
.stripslashes($urun->baslik).

 

HABER: CANDAR TÜMEĞ

 

Kadınların yeni güzellik adresi olma iddiasıyla İzmit Kuruçeşme Mahallesi’nde hizmete açılan Marilyn Monroe Güzellik Merkezi, kokteyl eşliğinde kapılarını açtı. Dursun Ali Gür tarafından Kuruçşeme’ye kazandırılan güzellik merkezinin açılışına; İzmit Belediye Başkan Yardımcısı Dilek Yalçın, avukat Havva Köse, bölge halkı ve birçok davetli katılım sağladı.

 

 

6 KİŞİLİK UZMAN EKİP

Uzun yıllardır ilimizde gayrimenkul işiyle ilgilenen Dursun Ali Gür, bu kez farklı bir sektöre adım atmak istediğini söyledi ve güzellik merkezi açarak sektörde kendini var etmeye hazır olduğunu belirtti. Bu konuda iddialı olan Marilyn Monroe Güzellik Merkezi’nin sahibi Dursun Ali Gür, alanında uzman 6 kişilik ekibiyle hizmet verecek. Merkezde; kalıcı makyaj uzmanı Şule Köseoğlu, güzellik uzmanı Tutku Temmur, kuaför Didem İlgi, kuaför Meliha Günaydın, saç tasarım uzmanı Serpil Akçay ve uzman estetiysen Şeyda Ergüzeloğlu kadınların güzelliğine güzellik katacak.

Kurdele kesimi gerçekleştikten sonra davetliler güzellik merkezini gezerek, hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Ayrıca açılışa özel kampayalar da merkezde kadınları bekliyor.

NASIL ARANDI: #yeni # güzellik # merkezi # açıldı # uzman # kadro # kuruçeşme # kadın # saç # makyaj # Marilyn Monroe # kocaeli

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.