26-02-2024 10:26

Lazerle genital beyazlatma mümkün!

2019-11-06    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2019-11-06
.stripslashes($urun->baslik).

Zaman içerisinde çeşitli nedenlerden dolayı renk koyulaşması gözlemlenebilen genital bölgeye lazer ile beyazlatma işlemi Akademi Hastanesi’nde yapılıyor. Genital bölge koyulaşması, kişiye fiziksel bir zarar vermemesine rağmen psikolojik olarak kadınları yıpratıyor ve güvensizlik aşılıyor. İzmit’te sağlık sektörünün önde gelen temsilcisi olan Akademi Hastanesi, Operatör Doktor Yaşar Çeğil önderliğinde lazerle genital beyazlatma işlemini güvenle yapılıyor. Operatör Doktor Yaşar Çeğil, genital beyazlatma işleminin nasıl gerçekleştiğini anlattı.

 

Bölgesel Koyulaşmanın Sebepleri Nelerdir?

Yaşa ve hormonal değişimlere bağlı olarak genital bölge esmerleşebilir. Hormon dengesizliği yaratan rahatsızlıklar, genital bölge enfeksiyonları, vitamin eksiklikleri, aşırı şişmanlık ve gebelik döneminde artış gösteren estrojen hormonu gibi nedenlerden dolayı genital bölgede koyulaşmalar ortaya çıkabilir.

 

Beyazlatma Operasyonu

Lazer kullanılarak yapılan genital bölge beyazlatma operasyonu oldukça basit bir şekilde uygulanmaktadır. Beyazlatılmak istenen genital bölgeye uygulanan lazer ışınları melanin salınımının önüne geçerek genital beyazlamayı gerçekleştirmekte. Ağrısız bir operasyon olarak gerçekleştirilen genital beyazlatmada anesteziye ihtiyaç duyulmamakta. Yapılan işlemin ardından hasta günlük hayatına rahatlıkla devam edebilir.

 

Operasyon Sonrası

Yapılan işlem sonrası önerilen kremlerin kullanılması önem teşkil etmekte. Beyazlatma işleminden sonraki birkaç gün şişme, kızarma ve geçici kararma gibi sorunlar ortaya çıkabilir ancak bunlar kısa süre içerisinde düzelmekte. Lazer teknolojisi kullanılarak beyazlatılan cilt yenilenmiş ve daha sağlıklı bir görünüme sahip olacaktır.

NASIL ARANDI: #sağlık # kararma # genital bölge # operasyon # lazer # tedavi # güzellik # beyazlatma # akademi hastanesi

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.