Konak Hastanesi kadrosunu güçlendiriyor

2020-02-22    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2020-02-22
.stripslashes($urun->baslik).

Sağlıkta güven ve itibarın adresi, toplumun tüm kesimlerine kaliteli, güncel, erişilebilir sağlık hizmeti sunmayı ilke edinen Konak Hastanesi, kadrosuna yeni bir hekim kazandırdı. Birçok başarıya imza atmış Doç. Dr. Veysel Kutay artık Konak Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Polikliniği’nde hastaları ağırlayacak. Daha önce; Van Yüksek İhtisas Hastanesi ve Yeni Yüzyıl Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, Muğla Özel Yücelen Hastanesi, Alanya Başkent Hastanesi ve Mersin Özel IMC Hastanesi KVC klinik kurucu direktörlüğü, Esenler Özel Avicenna Hastanesi KVC klinik sorumluluğu ve SBÜ Mehmet Akif Ersoy Göğüs, Kalp ve Damar Cerrahisi EAH gibi birçok hastanede yer alan Doç. Dr. Veysel Kutay, artık Konak Hastanesi’nde hizmet verecek.

 

 

KONAK’TA OLMAKTAN MUTLU

Kalp ve Damar Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Veysel Kutay, Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu. Koşuyolu Kalp Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Kalp ve Damar cerrahisi ihtisasını tamamlayan Veysel Kutay, “Konak Hastanesi’nde olmaktan çok mutlu olduğunu ve Konak Hastanesi’nin başarılı ekibi ile birlikte Kocaeli’nde birçok başarıya imza atacaklarını” ifade etti. Konak Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Kazım Gündoğdu yaptığı açıklamada meslektaşına başarılar diledi. Gündoğdu,“Konak Hastanesi olarak sağlıkta kaliteli, güvenilir, güncel hizmet vermeye söz verdik ve sözümüzü tutmaya devam edeceğiz” dedi.

 

NASIL ARANDI: #sağlık # konak hastanesi # uzman doktor # hekim # kadro # başarı # hasta # hastane # Veysel Kutay # kalp ve damar # kocaeli

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.