19-04-2024 19:20

Konak Hastanesi hekim kadrosunu güçlendiriyor

2019-12-06    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2019-12-06
.stripslashes($urun->baslik).

HABER: CANDAR TÜMEĞ

 

Özel Konak Hastanesi, Neonotoloji, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Gastroenteroloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kulak Burun Boğaz, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji  alanında 7 önemli hekimin katılımı ile güçlü kadrosunu genişletti. Bölgesinde tüm dallarda önemli bir yere sahip olan Konak, bu önemli katılımlarla her dalda alternatifli akademik insan kaynağına sahip olmaya devam ediyor.  

 

EV SAHİPLİĞİ YAPTI

Konak Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Kazım Gündoğdu, Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Uzm. Dr. Yüksel Ağca, Yönetim Kurulu Üyesi Sevgi Gündoğdu, Başhekim Uzm. Dr. Özlem Bilgin ve İdari Direktör Özlem Kuyruklu ev sahipliğinde gerçekleştirilen basın toplantısında, Konak Hastanesi’ne katılan doktorlarla ilgili ayrıntılı bilgi verilirken, 2020 dönemine ilişkin Konak Hastanesi’nin sağlık rotası ve vizyonu hakkında bilgi verildi. DoubleTree  by Hilton Otel’de gerçekleştirilen basın toplantısında konuşan Konak Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Kazım Gündoğdu çok önemli dallarda 7 hekimi basına ve kamuoyuna tanıttı.

 

 

HASTA MEMNUNİYETİ

Basın toplantısında açılış konuşması yapan Yönetim Kurulu Üyesi Sevgi Gündoğdu şunları söyledi: “Konak Hastanesi olarak, 1995’te kurulduğumuz ilk günden beri vizyonumuz gereği hizmet mükemmelliği ve sosyal sorumluluk projeleriyle fark yaratan, bilimsel ve akademik uygulamaları ile öncü; herkes için sağlık ilkesini, sağlığın her alanında hayata geçiren uluslararası bir marka olmayı amaçladık. Konum olarak misafirlerimizin ve hasta yakınlarının kolayca ulaşabileceği lokasyondayız. Kaliteli, saygın ve güvenilir yaklaşımımızla gelişim ve değişime uyum sağladık. Sağlıklı ve doğru iletişim ile misafirlerimiz ile bağımızı güçlendirdik, doğru seçilmiş nitelikli hekim kadromuz, ve personellerimizle her zaman çok çalıştık, geniş branş ağımızla hasta memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için daha da fazla çalışmaya devam edeceğiz.”

 

 

HASTALARA ŞİFA OLUYORUZ

Toplantıda Sevgi Gündoğdu’nun konuşmaları ardından, Konak Hastanesi Tıbbi Direktörü Uzm. Dr. Özlem Bilgin yeni hekimlerin, alanlarında uzman kişiler olduğunu dile getirerek, ilgili alanlarda hastalar için var güçle çalıştıklarını açıkladı. Bilgin, “Bildiğiniz üzere Konak Hastanesi sağlık sektöründe 1995 yılından bu yana Kocaeli halkına hizmet vermekte ve her geçen gün kabuğuna sığmayarak büyüyen ve yatırımlarına hız kesmeden devam eden bir kuruluştur. Bu anlamda sağlığın temel yapı taşları olmazsa olmazı saygıdeğer doktorlarımızla gücümüze güç katmakta ve onların sayesinde hastalarımıza şifa vermekteyiz” dedi.

 

 

SAS AKREDİTASYON BELGELERİ VAR

Basın toplantısında son olarak konuşma yapan Konak Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Kazım Gündoğdu kadrolarına kattıkları 7 hekimi tanıttıktan sonra, Türkiye’nin ilk ve tek uluslararası kalite belgesi olan Sağlıkta Akreditasyon Standartları (SAS) Belgesini almaya hak kazandıklarını paylaştı. Gündoğdu, Sağlık Bakanlığı tarafından şuana kadar Türkiye’de sadece 5 hastaneye verilen bu belgeye Özel Konak Hastanesi’nin de hak kazanmasının gururunu yaşadıklarını açıkladı. Daha sonra kadrolarına katılan yeni 7 hekime teşekkür ederek, vatandaşlara daha iyi bir hizmet vermek için çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

 

 

Op. Dr. Murat Öztürkler kimdir?

07 Ağustos 1981 Kars Doğumlu, 2004  yılında Kocaeli Üniversitesinden  mezun oldu. İhtisasını 2010  yılında Kocaeli üniversitesi dahiliye ihtisası, 2016 yılında Kocaeli Üniversitesi Gastro ihtisası, 2010  yıllında Gaziantep Şehit Kamil Devlet Hastanesi, 2011-2013 yıllarında İstanbul Kartal Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi, 2016 -2018 İzmit Seka Devlet Hastanesi, 2018-2019  Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde çalıştı. Şu anda Gastroentoroloji Uzmanı olarak İzmit Konak Hastanesi’nde görev yapmakta.

 

Op. Dr. Hakan Erdoğan kimdir?

15 şubat 1978 Kastomonu doğumlu, 2001 yılında Ege  Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. İhtisasını 2009  yılında T.C. Sağlık Bakanlığı Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi tamamladı. Beyin tümörü ve bel ve boyun fıtığı ameliyatları, omurga cerrahisi başta olmak üzere bir çok beyin cerrahi başarıyla gerçekleştirmekte.   

 

 

Op. Dr. Emre Karatekelioğlu kimdir?

19 Eylül 1980’de Bakü’de doğdu. 2003 yılında Azerbaycan Tıp Fakültesi’nden mezun oldu.  İhtisasını 2016 yılında Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı İzmir Katip Çelebi Üniversitesi’nde tamamladı. 2016-2018 yılları arasında Gence International Hospital’da görev yaptı. Şu anda Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak İzmit Konak Hastanesi’nde görev yapmaktadır. Normal doğum ve gebe takibi başta olmak üzere kadın hastalıkları ameliyatlarını açık ve kapalı yöntemle yapmakta.

 

 

Doç. Dr. Özge Serçe Pehlevan kimdir?

25 Temmuz 1978 Konya doğumlu. 2002 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi İhtisasını 2008 yılında Marmara Üniversitesi Çocuk Sağlığı ve hastalıkları  tamamladı. 2009-2012  Zeynep Kamil Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Neonatoloji (Yenidoğan) Yan Dal Uzmanlığı İhtisası 6.04.2017 tarihinde yapılan yazılı ve sözlü sınav neticesinde Neonatoloji yan dalında “Doçent Doktor” unvanını aldı.  2009 yılında Doğubeyazıt Doç. Dr. Yaşar Eryılmaz Devlet Hastanesi, 2012-2018  Seka Devlet Hastanesi'nde çalıştı. Şu anda Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı olarak İzmit Konak Hastanesi’nde görev yapmakta. Yenidoğan yoğun bakım bebek takibi, prematüre ve sağlıklı bebek takibi, yenidoğan bakımı ve beslenmesi ağırlıklı olarak öne çıkan hizmetler arasında.

 

 

Uzm. Dr. Eren Sağıroğlu kimdir?

04 Mayıs 1977 İzmit'te doğdu. İstanbul Çapa Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. İhtisasını  2008   yılında On Dokuz Mayıs  Üniversitesi ‘nde  tamamladı. 2010-2012 yılları arasında Şırnak Uludere Hastanesinde başhekimlik , 2012-2019 yılları arasında Derince Eğitim Araştırma Hastanesi’nde görev yaptı. Şu anda Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı olarak Konak Hastanesi’nde görev yapmaktadır. Sağlıklı bebek takibi, çocuk hastalıkları gibi hizmetler sunmaktadır.  

 

 

Uzm. Dr. Yaşar Genç kimdir?

Erzincan doğumlu. Atatürk Üniversitesi  Tıp Fakültesi’nden mezun oldu.  İhtisasını 1991-1995  yılında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi’nde  Dahiliye, 1997- 2000 yılları arasında Atatürk Üniversitesi’nde Kardiyoloji İhtisasını tamamladı. 1995-1997 yılları arasında Giresun Espiye Devlet Hastanesi, 200-/2010 yılları arasında Balıkesir SSK Hastanesi , 2010-2019  yılları arasında  Balıkesir Özel Sevgi  Hastanesi’nde görev yaptı. Şu anda Kardiyoloji  Uzmanı olarak  Konak Hastanesi’nde görev yapmaktadır.

NASIL ARANDI: #özel konak hastanesi # yeni hekim # kadro # büyüyor # sağlık # yaşam # hastane # uzman kadro # özel # kocaeli

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.