19-06-2024 13:06

Konak Ailesi’nden coşkulu kutlama

2017-04-10    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2017-04-10
.stripslashes($urun->baslik).
Konak Ailesi, Tıp Bayramı’nı muhteşem bir geceyle kutladı, sağlıkçılar yoğun ve stresli çalışma saatlerinin acısını eğlenerek çıkardı


HABER: Didem KÖSEOĞLU

İzmit başta olmak üzere Gölcük, Gebze ve Sakarya şubeleriyle sağlıkta bir marka haline gelen Konak Hastaneleri, Tıp Bayramı’nı muhteşem bir geceyle kutladı. The Ness Hotel’de gerçekleşen geceye yönetim kurulu başkanı Op. Dr. Kazım Gündoğdu ve başkan yardımcısı Op. Dr. Metin Göklü ev sahipliği yaparken, Konak Ailesi’ne mensup doktorlar, personel ve özel misafirler de organizasyonda hazır bulundu. İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ın da katıldığı gece, Konak Hastaneleri’nin bugünlere geliş öyküsünün anlatıldığı sinevizyon gösterimiyle başladı. Gecede; 5, 10 ve 15 yılını dolduran personele kıdem plaketleri de takdim edildi.   Plaket töreninden önce bir konuşma yapan Konak Hastaneleri Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Op. Dr. Metin Göklü, “Doktorluk mesleği doğumdan ölüme kadar insan hayatının içinde var olan bir meslek. İnanın bu salona bakınca gözlerim yaşardı. Biz bir aile olmuşuz. Hepimiz çok şanslıyız, çünkü böyle bir ekiple çalışıyoruz. 15 yılı hep beraber geride bıraktık. Umuyorum ki gelecek yıllarda bu salon bize dar gelecek” dedikten sonra sözü Konak Hastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı Op.Dr. Kazım Gündoğdu’ya bıraktı.

 

'VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞIYORUZ'


Gündoğdu ise konuşmasında şunları söyledi: “Türk sağlık sisteminin devamlı geliştiği günümüzde Konak Hastaneleri olarak var gücümüzle çalışıyoruz. Yaptığımız yatırımlar ve hizmet kalitemizdeki artış, gücümüzü ve emeklerimizi taçlandırıyor. Bundan mutluluk ve kıvanç duyuyorum.” Sohbet eşliğinde yenilen yemeğin ardından sıra eğlenceye geldiğinde, Faruk Çavuşoğlu Orkestrası davetlileri coşturdu. Sağlıkçılar, yoğun çalışma saatlerinin acısını pistte eğlenerek çıkardı. Pistin bir an olsun boş kalmadığı gecede saatler ilerledikçe eğlence tavan yaptı.


NASIL ARANDI: #Op.Dr. Kazım Gündoğdu #Özel Konak Hastanesi

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.