29-02-2024 22:13

KOİDER’den muhteşem kutlama

2018-12-22    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2018-12-22
.stripslashes($urun->baslik).

HABER:TAHA AHMET ÖZEL

Kocaeli İş Kadınları Derneği (KOİDER), birinci yıldönümünü Başiskele’de bulunan Diva Garden’da düzenlenen yemekli organizasyonla kutladı. Ayşe Sayan Organizasyon, Diva Vip Wedding Event, Buse Kavşut Takı Tasarım, Ekcan Group, Hokka Atelier&Designer, İbrahimoğlu, Nar Kreş Montessori Anaokulu, Tiny Teeny Baby, Üçgen OSGB, Villa Hirazen ve Zeren Filtre’nin sponsorluğunda düzenlenen kutlama yemeğine İzmit Kaymakamı Ersin Emiroğlu’nun eşi Zeynep Emiroğlu, Kocaeli Barosu Başkanı Bahar Gültekin Candemir, dernek üyeleri ve çok sayıda kadın davetli katıldı.

KOİDER Başkanı Nilgün Yılmaz

 

ELİMİZİ TAŞIN ALTINA KOYDUK

KOİDER Başkanı Nilgün Yılmaz, tüm konuklarını kapıda karşılayarak ‘Hoşgeldiniz’ dedi. Davetliler kendileri için ayrılan masalara otururken gecenin yemeği zengindi. KOİDER Başkanı Yılmaz yaptığı konuşmada böyle bir derneğin kurulmasının ihtiyaç haline geldiğini belirterek “Bundan 1 yıl önce iş kadınlarının olduğu bir dernek arayışı içerisindeyken elini taşın altına koymamız gerektiğini düşündük ve bu derneği kurduk” dedi.

ÇOK ÇALIŞTIK

Yılmaz, konuşmasını alkışlar eşliğinde sonlandırırken kürsüye KOİDER Yönetim Kurulu Üyesi Arzu Durdağ Danyer çıktı. Danyer “Bu derneğin kurulma fikrinden bugüne hep bu birlikteliğin içerisinde oldum. Çok çalışarak 1.yılımızı doldurduk. Daha önemlisi bu başarıyı sürdürmek olacaktır. Omuz omuza saygı sevgi içerisinde çok daha iyi yerlere geleceğiz” şeklinde konuştu.

ALTIN COŞTURDU

Konuşmaların ardından gecede sponsorlar tarafından hazırlanan çeşitli hediyeler için çekiliş yapıldı. Çekilişin ardından sanatçı Gül Özgüner Altın, sahneye çıktı. Altın, Sezen Aksu’nun ‘Çocuklar Gibi’ şarkısını söylerken salonda alkış tufanı koptu. Gül Özgüner Altın, gecenin devamında söylediği hareketli parçalarla davetlileri coştururken, geceye katılanlar gece boyunca pistten inmedi. Gecenin sonunda derneğin birinci yıldönümü nedeniyle pasta kesildi.

 

 

 

NASIL ARANDI: #Kocaeli İş Kadınları Derneği # Diva Garden # KOİDER Başkanı Nilgün Yılmaz

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.