Koçoğlu’nun meslekteki 22.yılına coşkulu kutlama

2019-03-26    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2019-03-26
.stripslashes($urun->baslik).

HABER: TAHA AHMET ÖZEL

Kuaför Öznur Koçoğlu, mesleğinin 22’inci yılını görkemli bir organizasyonla kutladı. Tanyıldız Düğün Salonu’nda gerçekleşen Koçoğlu’nun meslekteki 22’inci yıl kutlamasına CHP İzmit Belediye Başkan Adayı Fatma Kaplan Hürriyet, İl Ticaret Müdürü Veysi Uzunkaya, Biz İzmit’iz Platformu Başkanı Hüseyin Erol, Öznur Koçoğlu’nun kardeşleri Özlem Gökçek, Gökhan Gökçek ve Ömer Gökçek, Öznur Koçoğlu Hair Designer ekibi ve Koçoğlu’nun çözüm ortakları ve çok sayıda davetli katıldı.

CESARET BULAŞICIDIR

Kutlama programında konuşan CHP İzmit Belediye Başkan Adayı Fatma Kaplan Hürriyet, “Kadınların cesareti ve yere sağlam basmaları çok önemli. Öznur kardeşimde oldukça cesur ve işini çok iyi bir şekilde yapıyor. Cesaret her zaman bulaşıcıdır. Nice yıllar diliyorum. Bereketli kazançlar diliyorum” dedi.

 

ÇOK DUYGULUYUM

Hürriyet’in ardından konuşan gecenin ev sahibi Öznur Koçoğlu “Ardından konuşan Öznur Koçoğlu, “Böyle bir gecede beni yalnız bırakmayan herkese çok teşekkür ediyorum. Burada sizleri gördüğüm için çok duyguluyum. Ailem eşim, kardeşlerim ve burada bulunan herkese her zaman destek olduğunuz için çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

BAŞARI KOLAY KAZANILMIYOR

Koçoğlu’nun ardından konuşan kardeşi Özlem Gökçek “Bugüne kadar bizleri yalnız bırakmadığınız için teşekkür ederim. Hayatta hiçbir başarı kolay elde edilmiyor. Bizler işimizi severek ve gönülden yaptığımızda başaramayacağımız hiçbir şey yok. Sizleri, bizim için anlamlı olan bu gecede görmek beni çok onurlandırdı” dedi.

 

ÇOK EĞLENDİLER

Yapılan konuşmaların ardından geceye sponsor olan tüm firmalara teşekkür plaketi takdim edildi. Plaket takdiminin ardından Öznur Koçoğlu Hair Designer’la ilgili bir video izlendi. Sonrasında ise Öznur Koçoğlu ve Özlem Gökçek, tüm çalışanlarıyla birlikte pasta kesti. Pastanın ardından Eren Şenay, Nurullah Çukan ve Veysel Mutlu sahne aldı ve konukları coşturdu. Eğlence gece geç saatlere kadar sürerken davetliler geceden mutlu ayrıldı.

 

 

 

 

NASIL ARANDI: #Öznur Koçoğlu Hair Designer # Öznur Koçoğlu #

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.