Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy’dan yeni yıl mesajı

2019-12-30    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2019-12-30
.stripslashes($urun->baslik).

Acı ve tatlı olayları, sevindirici gelişmeleri, mutluluk veren anılarıyla 2019 yılını geride bıraktıklarını, yeni umutlarla ve huzur içinde 2020 yılına girmenin heyecanını ve mutluluğunu yaşadıklarını söyleyen Vali Aksoy yeni yılı en iyi dileklerle kutladı.

 

Vali Hüseyin Aksoy’un yeni yıl mesajı şöyle:

 “Öncelikle 2020 yılının; başta ülkemiz, milletimiz ve tüm insanlık için hayırlı bir yıl olmasını, yeryüzünde barışa, dostluğa, dayanışmaya vesile olmasını, huzur ve güven getirmesini, başarıların sürekli olmasını, sevginin hiç eksik olmamasını, birlik ve beraberlik anlayışımızın daha da pekişmesini temenni ediyorum. Yeni yılda ülke ve millet olarak amacımız;  tüm samimiyetimiz ve enerjimiz ile toplumun tüm kesimleriyle el ele vererek, bu güzel vatan toprakları üzerinde, bu şanlı bayrağın altında omuz omuza, gönül gönüle ve kardeşçe huzura ve barışa olan inancımızı tazeleyerek, ülkemizi hak ettiği noktaya taşımaktır.

Ekonomik, sosyal, kültürel, sağlık, eğitim ve ulaşım açısından bütün güzelliklere ve imkanlarına sahip olan huzur şehri Kocaeli’mizi, 2020 yılında da   devlet ve millet işbirliğiyle daha  ileriye taşıyabilmenin gayreti ve çalışması içerisinde olacağız. Bu süreçte sevgiyle yapılan her çalışma, üretilen her proje, gösterilen her çaba bizim için çok değerlidir. Gelecek kuşaklara, vatandaşı olmaktan gurur duyacakları, başarılarıyla övünecekleri bir ülke bırakmak, onlara aydınlık yarınları hazırlamak ortak sorumluluğumuzdur. Geçmişten günümüze kadar tüm sorunlarını inanç ve kararlılıkla aşan aziz milletimiz, bundan sonra da tarihsel ve kültürel birikimine sahip çıkarak, tüm gücü ve güveniyle ama en önemlisi birlik ve beraberliğiyle çağdaş bir ülke olmanın gereklerini ödünsüzce yerine getirerek, mutlu yarınlara ulaşacaktır.

 Bu duygu ve düşüncelerle; yeni umutlarla karşıladığımız 2020 yılının insanlığa barış getirmesini, ülkemizin, milletimizin dayanışma, birlik ve kardeşliğini güçlendirmesini temenni ediyor, yeni yılınızı en iyi dileklerimle kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”

NASIL ARANDI: #Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy # yeni yıl # mesaj # içtenlik # kutlama # kocaeli # valilik # 2020

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.