19-06-2024 14:43

Kocaeli Kent Konseyi’nden bayram daveti

2019-08-06    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2019-08-06
.stripslashes($urun->baslik).

Kocaeli Valiliği, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve Kocaeli Kent Konseyi’nin işbirliğinde düzenlenen Kent Bayramlaşması’nın 32’cisi Kurban Bayramı’nın 2. günü gerçekleşecek. 12 Ağustos Pazartesi günü sat 14.00’te Antikkapı Restaurant’ta kentin siyasilerinin, iş dünyasının, askeri erkanın ve halkın katılımıyla gerçekleşecek Kent Bayramlaşması için davet ziyaretlerine başlayan Kent Konseyi Başkanı Adnan Uyar, dergimizi de ziyaret etti. Uyar’a genel sekreter Gültekin Görüm ile engelli meclisi başkanı Nesrin Atar da eşlik etti. Dergimizin genel yayın müdürü Serpil Çolak, sorumlu yazı işleri müdürü Zeynep Akar ile haber editörü Eylem Selvi Arı’yı bayramlaşmaya davet eden Adnan Uyar, tüm kent halkını da bayramın ikinci günü Antikkapı’da görmek istediklerini belirtti.

 

Ziyarette kent kamuoyunu meşgul eden ve endişelendiren TÜPRAŞ’ın genel merkezinin İstanbul’a taşınacak olması konusuna da değinen başkan Adanan Uyar, “TÜPRAŞ Genel Müdürlüğü Kocaeli’den gitmemeli. Bu kentimiz için bir kayıp olur. Bu konuda üzerimize düşeni yapacağız” dedi.

NASIL ARANDI: #Kocaeli kent konseyi # adnan uyar # gültekin görüm # nesrin atar # zeynep akar # eylem selvi arı # serpil çolak # kurban bayramı # bayram # kent bayramlaşması # bayramlaşma # kocaeli # kocaeli life

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.