22-02-2024 14:23

Kocaeli Aile Danışma Merkezi’ne ‘ünlü’ teşekkür

2020-06-17    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2020-06-17
.stripslashes($urun->baslik).

Tüm dünyayı etkisine alan ve ülkemizde de ciddi bir mücadelenin verildiği Covid-19 salgını (pandemi) sürecinde Kocaeli Aile Danışma Merkezi çok önemli bir projeye imza attı. Tanju Ekinci yönetimindeki Kocaeli Aile Danışma Merkezi ekibi, pandemi sürecinde alınan önemler kapsamında sosyal yaşamın kısıtlanmasıyla birlikte evlerine kapanan vatandaşlara psikolojik destek vermek için ‘Pandemi Süreci Psikolojik Destek Projesi’ni hayata geçirdi. Merkezin tüm ekibinin gönüllük esasıyla organize ettiği bu çalışma, hedefine ulaşmış olacak ki ünlü bir isim Kocaeli Aile Danışma Merkezi’ne proje nedeniyle teşekkür etti.

 

Şarkıcı ve oyuncu Keremcem Dürük, bir video çekerek Kocaeli halkına pandemi sürecinde ücretsiz online psikolojik destek hizmeti veren Kocaeli Aile Danışma Merkezi ekibini kutladı. Ünlü isim paylaştığı vidoda şunları söyledi: “Kocaeli Aile Danışma Merkezi’nin bu salgın döneminde yaptığı ücretsiz online danışma hizmetinden dolayı kutluyoruz. Kocaeli halkına verdiği destek ve bu zor dönemde Kocaeli’ye verdiğiniz değerden dolayı yolunuz bahtınız açık olsun. Tanju Bey ve kıymetli ekip arkadaşlarına teşekkür ediyorum.”

 

PROJE HEDEFİNE ULAŞTI

Keremcem Dürük’ün paylaşımı Kocaeli Aile Danışma Merkezi ekibini onurlandır. Merkezin kurucu müdürü Tanju Ekinci, sosyal medya hesabından Keremcem’in vidosunu paylaşarak, projede emeği geçen ekip arkadaşlarına şu sözlerle teşekkür etti:

 

“Hiçbir karşılık beklemeden tüm ekip arkadaşlarımızla gönüllük esası ile organize ettiğimiz; Pandemi Süreci Psikolojik Destek projemizin hedefine uzlaşmasının gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Emeği geçen tüm ekip arkadaşlarıma teşekkür ederim.”

 

NASIL ARANDI: #kocaeli aile danışma merkezi # tanju ekinci # aile danışma merkezi # izmit # aile danışmanlığı # psikolojik destek # online destek # psikoloji # ücretsiz # keremcem dürük # teşekkür # kocaeli

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.