19-06-2024 14:35

Kitap kampanyası büyük ilgi gördü

2018-06-07    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2018-06-07
.stripslashes($urun->baslik).

Okuma Sanatı Kulübü, geçtiğimiz ay İzmir Migros Ege Bölge Müdürlüğü’nü ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nü ziyaret etmiş, bu ziyaretler sonucu İzmir'deki Tüm Kipa ve Migros’ta Kitap Kumbarası’nın bulunmasına ve İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nün tespit ettiği okullara kütüphane desteği verilmesine karar verilmişti. Bu iş birliği ile iki ay gibi bir sürede 100 adet Kitap Kumbarası dağıtılarak binlerce kitap toplandı. 5 devlet okuluna kütüphane desteği verildi. İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün talimatı ile Tire Büyükkale İlkokulu, Tire Büyükkale Mediha İçel Ortaokulu, Kemalpaşa Dereköy İlkokulu’na, Bayındır Pınarlıçayır İlkokulu, Beydağ 80. Yıl Aşağı Aktepe İlkokulu’na kitap desteği verildi.

 

YENİ PROJELERLE YOLA DEVAM

Etkinliğe; Migros Güney Ege Bölge Direktörü Muzaffer Tuğsavul, Migros Kuzey Ege Bölge Direktörü Yener Arslan , Migros Ege Bölge Müdürlüğü Kalite Müdürü Ebru Özer, İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nden şube müdürleri ve Okuma Sanatı Kulübü Kurucusu Tülay Yanıkoğlu Yazıcı, okuma sanatı kulübü basın kulübü başkanı Özlem Çelik de katıldı. 

Okuma Sanatı Kulübü’nü temsilen Tülay Hanım, Özlem Hanım ve Migros yetkilileri tüm okulları tek tek gezerek müdürleri ziyaret etti. İzmit'i temsil eden güzel hediyelerini protokole takdim etmek üzere İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan ve başkan yardımcısı Güray Oruç destek verdiler.

Kocaeli'den yola çıkarak pek çok ilde kentimizi temsil eden Okuma Sanatı Kulübü yeni projeleriyle yollarına devam edeceklerini ifade ettiler.

NASIL ARANDI: #okuma sanatı kulübü # tülay yanıkoğlu yazıcı # kitap # okuma

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.