KIA’lar AUTOBELLA koruması altında

2017-01-11    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2017-01-11
.stripslashes($urun->baslik).

Araç koruma alanında, adını hızla duyurmaya devam eden Autobella, artık Kia’da da...

İlimizdeki faaliyetlerine bundan 3 yıl önce Keleşler Otomotiv bünyesinde başlayan Autobella, hızla büyümeye devam ediyor.

 

 

Autobella artık KIA yetkili satıcısı Kayalar Otomotiv bünyesinde de hizmet verecek.

 

Merkezi İstanbul Maltepe’de bulunan, ancak başarılı çalışmalarıyla ilimizde de geniş bir kesim tarafından tanınan Autobella boya koruma, detaylı iç-dış temizlik, seramik kaplama, cam filmi, folyo kaplama uygulamaları, koltuk koruma, motor koruma, klima bakteri temizliği ve ön cam su itici uygulaması gibi konularda oldukça iddialı bir marka.

 

 Araçlarınız Pınar Acar ve Eray Tığlı’nın ellerine emanet.

 

Faaliyetlerini saygın otomotiv plazaları ve oto servisleri içerisinde sürdüren Autobella, alanında uzman personeli ve kullandığı çağdaş teknolojiyle sektörünün lider firmalarından biri.

Çözüm ortaklarının ve müşterilerinin koşulsuz memnuniyetini hedefleyen Autobella, verdiği hizmetle araç sahiplerine otomobillerini uzun süre ilk günkü gibi yeni kullanma konforunu yaşatıyor.

Son olarak KIA yetkili satıcısı Kayalar Otomotiv çatısı altında hizmet vermeye başlayan Autobella, satış ve sonrası hizmetler kapsamında araç koruma uygulamalarını, artık Kayalar Otomotiv müşterileri için gerçekleştirecek.

 

NASIL ARANDI: #Autobella # Eray Tığlı # Kia # Pınar Acar

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.