21-06-2024 14:54

Kartepeli minikler madalyaları topladı

2019-01-31    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2019-01-31
.stripslashes($urun->baslik).

2001 yılında Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü görevini yürütürken Ali Gaffar Okkan ve beş polis memuru hain saldırı sonucunda şehit edildiler. Hendek Kaymakamlığı, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Hendek Belediyesi organizasyonluğunda düzenlenen Şehit Gaffar Okkan İllerarası Karete Turnuvası’na Kartepe Belediyespor’da katıldı.

 

KARTEPE’DEN 25 SPORCU

Hendek Spor Salonu’nda düzenlenen Şehit Ali Gaffar Okkan İllerarası Karate Turnuvası’na Kocaeli, İstanbul, Düzce, Bursa, Kırklareli, Tekirdağ, Bolu, Yalova, Eskişehir, Balıkesir, Bilecik ve Sakarya olmak üzere toplam 13 ilden 67 kulüp ve 1100 sporcu kıyasıya mücadele etti. Turnuva da ilçemizi Kartepe Belediyespor karate antrenörü Mehmet Peçe nezaretinde 25 sporcu temsil etti.

 

BAŞARILI SONUÇLAR

Katıldıkları turnuvayı madalyalarla tamamlayan Kartepeli karateciler 1 birincilik, 2 ikincilik ve 9 üçüncülük elde etti. Sporculardan Ece Acar birincilik, Esmanur Karakadılar ve Alperen Altay ikincilik, Mertan Öztürk, Merve Ahmetoplu, Elif Altun, İclal Güngör, Şevval Demirel, Ekin Öz, Beraynur Şahin, Aysima Akkuş ve Utku Yiğit üçüncülüğü elde ettiler. Kartepeli sporcular toplamda 12 madalya ile turnuvayı tamamladılar. Turnuvaya katılan tüm sporcular ve aileleri sporun ve sporcunun dostu Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’e teşekkür ettiler.

NASIL ARANDI: #Kartepe Belediyespor

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.