17-07-2024 16:12

Kartepe’nin en gözde sitesi olacak; My Life Kartepe

2018-08-04    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2018-08-04
.stripslashes($urun->baslik).

Kain İnşaat’ın, Kartepe’nin en popüler yerleşim alanı Köseköy’de inşaatına başladığı My Life Kartepe projesi büyük ilgi görüyor. Villam 1 Sitesi ile Marmara Eğitim Kurumları’nın hemen karşısındaki 15 dönümlük alan üzerine inşa edilen My Life Kartepe, taşıdığı özellikler bakımından bölgenin en gözde sitesi olacak. Kartepe’de 4 mevsim yaşam alanı oluşturmayı hedefleyen Kain İnşaat, ev sahibi olmak isteyenlere sunduğu birbirinden farklı seçeneklerle yine çok konuşulacak.

 

 

 

YEMYEŞİL OLACAK

Her zevke ve bütçeye uygun daire seçeneklerinin yer aldığı site, 4.5 katlı 4 bloktan oluşacak. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde projelendirilen 176 dairenin satışa sunulduğu sitenin en büyük özelliği, inşaat alanının neredeyse yarısının yeşil alan olarak ayrılmış olması. Kain İnşaat, burada yapacağı peyzaj çalışmalarıyla Kartepe’nin dokusuna uygun bir yaşam alanı oluşturacak. My Life Kartepe’de daireler 208 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıktı.

 

 

 

ŞEHRE ÇOK YAKIN

My Life Kartepe’yi diğer projelerden ayıran bir özellik de şehre çok yakın olması. Yahya Kaptan Mahallesi’ne 4, şehir merkezine 7 kilometre mesafede bulunan My Life Kartepe, otogar ve otoban bağlantı yoluna da çok yakın. Zengin sosyal donatıları açısından da dikkat çeken My Life Kartepe’de; yüzme havuzundan fitness’a, restoran&cafe’den açık ve kapalı çocuk oyun alanlarına, koşu yollarından otoparka kadar hayatınıza konfor katacak her türlü ayrıntı düşünülmüş.

 

KALİTELİ MALZEMELER

Şehrin yanı başında, eğitim kurumlarına çok yakın bir mesafede bulunan My Life Kartepe’nin bir özelliği de burada yaşayacak olanların Kartepe’nin nimetlerinden fazlasıyla faydalanacak olması. Sapanca Gölü’ne, Kartepe Kayak Merkezi’ne ve Maşukiye gibi doğa harikası yerleşim alanlarına çok yakın mesafede bulunan sitede oturacaklar bu açıdan da çok şanslı olacak. Kain İnşaat güvencesinde inşa edilecek dairelerde her zaman olduğu gibi en kaliteli malzemeler kullanılacak. Proje, Aralık 2019’da teslim edilecek.

 

İLETİŞİM

Dumlupınar Mahallesi, Hemşire Sokak, Kartepe/Kocaeli

+90 (262) 323 1316

+90 (533) 701 1821

+90 (534) 892 1014

info@kaininsaat.com.tr

instagram: mylifekartepe

facebook: mylifekartepe

NASIL ARANDI: #my life kartepe # kain inşaat # konut # ev # lüks # yaşam alanı # kartepe # kocaeli

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.