29-02-2024 17:24

Karakuzu Steak House’dan görkemli açılış

2019-04-26    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2019-04-26
.stripslashes($urun->baslik).

HABER: TAHA AHMET ÖZEL

 

İş insanları Atakan Karakuzu, Tamer Akay ve Yalçın Karataş'ın ortaklığında İzmit'e kazandırılan Karakuzu Steak House, İzmit Yenişehir Mahallesi, Demokrasi Bulvarı No: 25 adresindegörkemli bir törenle hizmete açıldı. Et severlerin müdavimi oalcağı Karakuzu Steakhouse'un açılışına; AK Parti Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz, CHP Milletvekili Haydar Akar, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet,  İYİ Parti İl Başkanı Şanbaz Yıldız, İYİ Parti İzmit İlçe Başkanı Pelin Coştur Filiz, AK Parti Derince İlçe Başkanı Salih Çakıroğlu, avukat Sertif Gökçe, MHP Derince İlçe Başkanı Zeki Omurca, Kent Konseyi Genel Sekreteri Gültekin Görüm ve çok sayıda davetli katılım gösterdi. 

 

15 KİŞİYİ İSTİHDAM ETMEK ÇOK ÖNEMLİ 

Açılışta konuşan CHP Milletvekili Haydar Akar, “Atakan Karakuzu, Tamer Akay ve Yalçın Karataş böylesine zor bir zamanda iş yeri açarak büyük cesaret isteyen bir işe imza attı. 15 kişiye iş vermeleri işin güzel tarafı. Hayırlı olsun, başarılar ve bol kazançlar diliyorum” dedi. 

 

 

BİZE ÜMİT VERİYOR 

Akar’ın ardından konuşan AK Parti Milletvekili Mehmet Akif Ersoy, “Dostluklarından dolayı mekan sahiplerini tebrik ediyorum. İzmit’imizde açılan her müessese bize ümit veriyor. Cesaretle istihdam olanakları ortaya koyma adına yapılan her gayret takdire şayandır. İzmit’imie hayırlı uğurlu olsun” ifadelerini kullandı. 

 

 

KARAKUZU'DAN ANLAMLI MESAJ

Ersoy’un ardından ortaklar adına söz alan Atakan Karakuzu, son günlerde toplumda üzüntü yaratan çocuk istismarı meslesine değinerek hem duyarlılıklarını gösterdi hem de sosyal bir mesaj verdi. Karakuzu, "Bizler burada sessiz kalan çocukları ağırlamak istiyoruz. Buraya hamburger yemek için çağırmıyoruz. Hamburgeri her yerde yiyebilirler. Onlara burada özgüven kazandırmak istiyoruz. Hiçbir çocuk susmasın. Hiçbir çocuk sessiz kalmasın" dedi. Karakuzu'nun bu sözleri takdir topladı. 

 

 

YOLUNUZ AÇIK OLSUN 

Açılışta son konuşmayı İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, gerçekleştirdi. Hürriyet, “Böyle bir dönemde bende varım demeleri çok kıymetli. Allah hayırlı, bereketli işler nasip eylesin. Allah yolunuzu açık etsin” diye konuştu. 

 

 

Yapılan konuşmaların ardından protokol üyelerinin katılımıyla kurdele kesildi. Atakan Karakuzu, Tamer Akay ve Yalçın Karataş'ın ortaklığında açılan ve toplam 350 metrekare alanda hizmet verecek olan Karakuzu Steak House’un menüsünde; et çeşitlerinin yanı sıra; makarna çeşitleri, özel çorba ve etli salata çeşitleri de yer alıyor. 

 

RAMAZAN AYINDA ZENGİN MENÜ

Restoranda ayrıca çocuk oyun grubu da yer alıyor. Çocuklarıyla birlikte ailece et Karakuzu Steak House lezzetlerini tatmaya gelen müşteriler çocuklarını gönül rahatlığı ile oyun grubuna emanet edebiliyor. Restoranın açık havayı sevenler için bahçe bölümü de yer alıyor. 350 kişinin aynı anda ağırlanabileceği restoran, iş toplantıları ve özel günler için de tercih edilebilir. Ramazan ayı için zengin menülerin hazırlanacağı restoranda, ramazan ayı bitiminde de serpme kahvaltı hizmeti verilecek. Toplam 15 personelin görev yapacağı işletmede haftanın her günü müşterilere farklı lezzetler sunulacak.

NASIL ARANDI: #Karakuzu Steak House # Atakan Karakuzu # Tamer Akay # Yalçın Karataş # steak house # et # yemek # restoran # iş adamı # iş dünyası # kocaeli # kocaeli life

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.