Kalben’den çocuk şenliği

2018-07-21    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2018-07-21
.stripslashes($urun->baslik).

Autobella’nın ortaklarından iş kadını Feyza Ekşi Muti’nin şube başkanlığını yaptığı Koruma Altında Yetişen Gençler ve Korucu Aile Derneği (Kalben) ‘Çocuk Şenliği’ gerçekleştirdi. Aile Sosyal Politikalar İl Müdürü Bekir Yümnü’nün desteğiyle gerçekleşen etkinlik Kartepe’de bulunan Cevizdibi Restaurant’ta yapıldı. KASSEL Çocuk Köyü’nde kalan 80 çocuğun katıldığı şenlikte çocuklar, doyasıya eğlendi. Kurulan oyun parkurunda oyunlar oynayan çocuklar, Survivor parkurunda düzenlenen yarışmalara katıldı, halat çekti, voleybol/futbol oynadı, zumba yaptı, balon şişirme yarışmasına katıldı. Etkinlikle çocukların kahkahaları havada uçuştu.

 

PASTA KESTİLER

Öğlen yemeği ile başlayan etkinlik oyunlardan sonra ikindi kahvaltısı ve pasta kesilmesiyle son buldu. Çocukların, doyasıya eğlendiği etkinliğe; Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Bekir Yümnü, KASSEL Çocuk Köyü Müdürü Emrah Akyıldızlar, KALBEN Derneği Kurucu Genel Başkanı Pelin Çalışkanoğlu Ekşi, derneğin İstanbul’daki yönetim kurulu üyeleri, Kalben Derneği Kocaeli Şube Başkanı Feyza Ekşi Muti, başkan yardımcısı Gülcan Dıramlı Kocabıyık, yönetim kurulu üyeleri Aylin Akman, Furkan Saylam ile dernek üyeleri de katıldı. Çocuklarla yakından ilgilenen dernek yönetimi, elleriyle çocuklara yemek ikram etti, onlarla oyunlar oynadı.

 

DESTEKÇİLERE TEŞEKKÜR ETTİ

Çocuk Şenliği etkinliğiyle ilgili bir açıklama yapan Kocaeli şube başkanı Feyza Ekşi Muti, “Ramazan ayında ilk etkinliğimi gerçekleştirdik ve koruma altındaki gençler ve aileleriyle buluştuk. Çocuk Şenliği Kalben Kocaeli Şubemizin ikinci etkinliği oldu. Koruma altındaki gençler, çocuklar ve aileleriyle buluşmaya devam edeceğiz. Etkinliğimize destek veren İl Müdürümüz Bekir Yümnü’ye, KASSEL Çocuk yuvası Müdürü Emrah Akyıldızlar’a ve sponsorlarımıza çok teşekkür ediyoruz. Destekleri bizler için çok önemliydi” dedi.

 

DERNEK AÇILIŞI EYLÜL’DE

Şube başkanı Feyza Ekşi Muti, dernek binasının resmi açılışını Eylül ayı içerisinde gerçekleştireceklerinin de müjdesini verdi. Etkinliğin sponsorları şöyle; Cevizdibi Restaurant, Fit4ever, Mehmetim Steak House, Robotürk, Panaoled Açık Hava Reklam.

 

NASIL ARANDI: #Feyza Ekşi Muti # kalben derneği

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.