16-07-2024 22:15

Kadınların yeni butiği La Belle açıldı

2018-09-22    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2018-09-22
.stripslashes($urun->baslik).

Kadın giyiminde modanın öncüleri Atelier Aliz, Upgrade, Bej ve büyük bedende Zoi başta olmak üzere birçok ünlü markaların corner bayiliğini alan La Belle Butik, İzmit’te renkli bir törenle açıldı. Giyim sektöründe uzun yıllardır çalışan Esra Yazıcı ile Seda Gündoğdu’nun sahipliğinde hizmete giren La Belle Butik’in açılışına Kocaeli Anneleri Derneği Başkanı Hande Gürel Kaya, KOİDER Başkanı Nilgün Yılmaz, Bahane Plus Düğünevi’nin işletmecisi Elif Ergüney, Atölye Terapi’nin sahibi Arzu Danyer ve çok sayıda davetli katıldı.

 

 

HAYIRLI OLSUN

Törenin açılış konuşmasını yapan KOİDER Başkanı Nilgün Yılmaz, La Belle Butik’in İzmit’e hayırlı olmasını diledi. Nilgün Yılmaz’ın ardından konuşan Kocaeli Anneleri Derneği Başkanı Hande Kaya, “Alanında uzman 2 iş kadınının İzmit’e kazandırdığı çok önemli bir butik. Allah utandırmasın” dedi. Kaya’nın ardından sözü alan Bahane Plus Düğünevi’nin işletmecisi Elif Ergüney, La Belle’nin kaliteli ürünlerin yer aldığı bir butik olduğunu belirtti ve Esra Yazıcı ile Seda Gündoğdu’ya hayırlı işler dileklerinde bulundu.

 

 

KADINLAR ARADIĞINI BULACAK

Yapılan konuşmaların ardından açılış kurdelesi kesildi. İzmit Tepecik Mahallesi Ferudun Özbay Caddesi Ekşi İş Hanı 23/1 adresinde hizmet vermeye başlayan La Belle Butik, pazar günleri hariç haftanın 6 günü 09.00 ile 19.30 saatleri arasında açık olacak. 2 katlı butikte kadınlar şık kıyafetlerin yanı sıra günlük hayatta kullanabilecekleri spor kıyafetler e bulabilecek.

 

NASIL ARANDI: #la belle butik # Esra Yazıcı # Seda Gündoğdu # izmit # kocaeli # butik # giyim #

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.