29-02-2024 22:09

İyi ki doğdun Asya Bebek

2018-03-11    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2018-03-11
.stripslashes($urun->baslik).

 HABER: EYLEM SELVİ ARI

 

İimizin tanınmış iş adamlarından, Kavanlar Beton Grup Başkanı ve aynı zamanda Hayal Kahvesi’nin sahibi olan Yavuz Kavan ve zarif eşi Tanya Kavan, minik kızları Asya’nın ilk yaş gününü muhteşem bir partiyle kutladı. Hayal Kahvesi’nde gerçekleşen doğum günü partisine Kavan çiftinin ailesi ve yakın dostlarından oluşan yaklaşık 100 kişilik bir davetli topluluğu katıldı.

Her detayın incelikle düşünüldüğü partiye, kızıyla aynı renk giyinen Tanya Hanım’ın zarafeti ve Asya bebeğin şirinliği damga vurdu.

Derin Parti Evi tarafından, ‘balerin’ konseptiyle organize edilen partide, Hayal Kahvesi beyaz ve pudra pembesi renklerle donatıldı. Organizasyondan karşılamaya, süslemelerden ikramlara kadar her şeyin kusursuz olduğu etkinlik te çocuklar doyasıya eğlenirken büyükler de bol bol sohbet etme imkanı buldu.

20 Şubat 2017 tarihinde dünyaya gelen Asya bebek, bu en özel günü için adeta bir prenses gibi hazırlanmıştı. Pudra pembesi kıyafeti içerisinde gün boyu gülücükler dağıtan minik kız, partiye katılanların göz bebeğiydi. Kızının doğum günü partisi için modacı Nuran Çınar tarafından tasarlanıp dikilen yine pudra pembesi renginde bir kıyafet seçen Tanya Kavan ise güzelliğiyle göz kamaştırdı.

Parti boyunca kızını kucağından hiç indirmeyen Tanya Hanım, konuklarıyla bol bol hatıra fotoğrafı çektirirken, Yavuz Kavan ise misafirleriyle yakından ilgilendi.

 

Tanya Kavan, Kıymet Kavan, Yavuz Kavan ve Asya bebek.

 

EV YAPIMI İKRAMLAR

Yemekli doğum günü partisinde yetişkinlere ev yapımı sarma, kısır, patates salatası, Çerkes tavuğu, makarna salatası, beyaz lahana sarması, mercimek köftesi ve içecek ikram edilirken; çocuklar da hamburger ve patatesin keyfini çıkardı.

Kendisi için hazırlanan partide neşesi hiç eksilmeyen Asya bebek, pastasının üzerindeki tek mumu konfeti yağmuru altında ve ‘iyi ki doğdun’ tezahüratları eşliğinde üfledi. Pastayı, Yavuz-Tanya Kavan çifti birlikte kesti. Asya bebeğin hediye yağmuruna tutulduğu parti neşe içinde son buldu.

 

 Tanya Kavan, Yavuz Kavan ve Burcu Gülener

 

YALNIZ BIRAKMADILAR

Asya bebeğin doğum gününde Kavan çiftini; Kavan Ailesi’nin büyüğü Kıymet Kavan, Cengiz Kavan, Erol Kavan, Erkan Kavan, Eren Kavan, Mehmet Kavan ve eşi Aynur Kavan, Kavanlar İnşaat Grup Başkanı Burcu Gülener, Kavanlar Beton Finans Müdürü Nazan Demir, avukat Tuncay Karahan ve eşi, Tabu İnşaat’ın sahibi Salih Kalyoncu ve eşi, Arden Sigorta’nın sahibi Oral Şimşek, Alternatif Petrol’ün sahibi Suat Bayramin ve eşi, Nuran§Feyza Designers’in sahibi modacı Nuran Çınar, Luca Butik’in sahibi Serkan Gürel; Kavanlar İnşaat, Kavanlar Beton ve Hayal Kahvesi çalışanları ile Kavan Ailesi’nin dostları yalnız bırakmadı.

 

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.