22-02-2024 15:22

Hayvansever çocukların yuvası: LİMONEVİ ANAOKULU

2020-02-06    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2020-02-06
.stripslashes($urun->baslik).

Limonevi Anaokulu, gerek verdiği kaliteli eğitim gerekse fiziksel şartlarıyla Kocaeli’nin en başarılı okul öncesi eğitim kurumlarından biri olarak gösteriliyor. Bilimsel temellere dayalı eğitim modeliyle çocukların hem akademik gelişimini destekleyen hem de Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı, çevre bilinci gelişmiş, merhametli ve duyarlı bireyler olarak yetişmesine katkıda bulunan Limonevi Anaokulu, çalışmalarını kurum içinde düzenlediği eğlenceli etkinliklerle de destekliyor.

Sömestr tatili öncesinde de birbirinden renkli programlarla okulu adeta bir karnaval alanına dönüştüren kurum, minik öğrencilerine neşe dolu saatler yaşattı. Limonevi’ndeki eğlence, kahkaha dolu yılbaşı partisiyle başladı. Yeni yılı, okulda organize edilen unutulmaz bir pijama partisiyle karşılayan minikler, o gün okulda doyasıya eğlendi.

 

 

OKULDA PİJAMA PARTİSİ

Rengarenk pijamalarını giydikten sonra okulun uyku odasında bir araya gelen öğrencileri oldukça keyifli bir gün bekliyordu. Parti, perdeleri kapatılarak karartılan uyku odasının bir sinema salonuna dönüştürülmesiyle başladı. Patlamış mısır eşliğinde film izleyen, bol bol şakalaşan ve yastık savaşı yapan minikler adeta eğlenceye doydu.

Limonevi Anaokulu’nda düzenlenen etkinliklerden bir diğeri ise hem eğitici hem de eğlenceli bir tiyatro gösterisi oldu. Hayvan sevgisi konulu oyunu ilgiyle izleyen çocuklar, tiyatrocu abi ve ablalarını uzun süre alkışladı.

Çocuklara hayvan sevgisini aşılamayı amaçlayan bu oyun, aslında karne gününde öğrencileri bekleyen sürprizin de alt yapısını oluşturuyordu. Öğrencilerini, hayvanların yaşamımızdaki yeri konusunda bilinçlendirmek için hayata geçirdiği projelere bir yenisini ekleyen Limonevi Anaokulu, miniklere karne hediyesi olarak birer balık armağan etti.

 

 

BİR BALIKLARI OLDU

Bu şekilde onların hayvan sevgisini ve sorumluluk duygusunu pekiştirmeyi amaçlayan kurum, bu şirin armağanı minik öğrencilerine ‘Bir dönemi geride bıraktık ve sen de büyüdün. Bu tatilde sana hediye ettiğimiz balığı severek besleyip sorumluluk alabileceğinden şüphemiz yok çünkü sen nasıl davranacağını bilen harika bir çocuksun. Seni seviyoruz’ notuyla verdi.

Karneleriyle birlikte kendilerine teslim edilen balıkları büyük bir sevinçle kabul eden Limonevi minikleri, sömestr tatiline büyük bir mutluluk içinde girdi.

 

İLETİŞİM

Adres: Orka Life Sitesi Yeşilyurt Mah.

Galip Erenoğlu Cad. No:59/1A/1,

Başiskele/Kocaeli

Telefon: (0262) 344 22 24 - 0533.790 22 01

www.limonevi.com

NASIL ARANDI: #Limonevi Anaokulu # eğitim # eğlence # öğretim # çocuklar # minik öğrenciler # parti # etkinlik # oyun # kocaeli

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.