19-06-2024 13:36

H-100 aşısı ile gençleşin!

2018-05-10    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2018-05-10
.stripslashes($urun->baslik).

Türkiye’de yeni uygulanmaya başlanan ve yeni nesil ameliyatsız estetik yöntemlerinden biri olan H-100 aşısı için çok uzaklara gitmenize gerek kalmadı. Dr. Fuat Ayar’ın sahibi olduğu Özel Bennu Polikliniği’nde ‘gençlik aşısı’ olarak bilinen H-100 uygulaması yaptırarak, bebek gibi bir tene sahip olabilirsiniz. H-100 aşısının, cilt gençleştirme kokteylleri içerisinde en yeni ve başarılı medikal estetik tedavi ürünü olarak yerini aldığını söyleyen Dr. Fuat Ayar, konuyla ilgili olarak şu bilgileri verdi:

 

GENÇLİK KOKTEYLİ

Tedavinin başarısının sırrı; H-100 aşı kokteylinin içeriğinde yüksek oranda bulunan hyalüronik asit ile birlikte etkili anti-oksidanlardan ‘mannitol’ içermesidir. İçerdiği hyalüronik asit ve mannitol, H-100’ü diğer gençleştirme tedavilerinden ayırır. Mannitol; hyalüronik asidin cilt dokularındaki normal ömrünün uzamasını sağlar ve ödem çözücü etkisi vardır. Cildin ihtiyacı olan diğer yapı taşları peptit, vitamin, aminoasit ve mineraller de H-100 aşısı içerisinde kokteyl olarak bulunur.

 

KIRIŞIKLIKLAR İÇİN

H-100 aşısı; sarkmış, deforme olmuş, kırışıklık oluşmuş ve nemini kaybetmiş ciltlerin nem tutma kapasitesini artırır. Öte yandan cildin ilerleyen yaştan dolayı yeterli oranda sentezleyemediği vitamin, mineral, peptit ve aminoasitlerin cilt altına dışardan verilmesiyle daha canlı, elastik ve genç bir görünüm elde edilmesini sağlar. Derinin nem kapasitesinin artmasına, sarkan ve deforme olan bölgelerin sıkılaşmasına, zamanla oluşan kırışıklıkların giderilmesine yardımcı olur.”

 

YENİ UYGULAMA

İlimizde uzun yıllardır faaliyet gösteren Özel Bennu Polikliniği’nde H-100 aşısının yanı sıra lazer epilasyon, cilt bakımı, leke tedavisi, bölgesel zayıflama, botoks, dolgu, masaj, PRP, jett plasma, somon DNA, ışık dolgusu, kimyasal peeling gibi uygulamalar da yapılıyor. Özel Bennu Polikliniği’nin sahibi Dr. Fuat Ayar, Türkiye’de yeni uygulanmaya başlanan H-100 aşısını yaptırmak isteyenlerin artık şehir dışına çıkmalarına gerek kalmadığını söyledi, gençleşmek isteyen herkesi polikliniğe davet etti.

H-100 aşısı nasıl yapılır?

H-100 aşısı medikal estetik uzmanı tarafından lokal anestezi kremiyle uyuşturulan cilt altına mezoterapi yöntemiyle uygulanır. Uygulama süresi lokal anestezi ile birlikte ortalama 30 dakika sürer.

 

H-100 aşısı kullanım alanları

• Yüz bölgesi

• Boyun bölgesi

• Gıdı bölgesi

• Dekolte bölgesi

• El üzeri

 

H-100 aşısı etkileri nelerdir?

H-100 aşısı cilde sağladığı hyalüronik asitle cildin nemini ve nem tutma kapasitesini artırıp cilde elastikiyet kazandırır. Cildin biyolojik onarım sürecini hızlandırır. Cilde sağlanan hyalüronik asidin ciltteki mevcut ömrünü uzatır. Mimik dahil ciltteki kırışıklıkların açılmasına ve cilt dokusunun sıkılaşmasına yardımcı olur. Cilt altı kas dokusunu destekler ve cildin daha yavaş bir yaşlanma sürecine girmesini sağlar.

 

H-100 aşısı seans sayısı?

Ciltteki yaşlanma belirtileri, elastikiyet kaybı, tedavi ihtiyacı ve tedaviden beklenti herkes için farklıdır, dolayısıyla H-100 aşısı tedavi seansları kişiye özel belirlenir.

• Genç ciltlerde ortalama 2 seans yeterli olur ve seans aralıkları için 2–3 hafta ideal süredir.

• Orta yaşlı ciltlerde ortalama 2–3 seans yeterli olur ve seans aralıkları için 2–3 hafta ideal süredir.

• Yıpranmış ciltlerde ortalama 3–5 seans yapılması gerekir ve seans aralıkları için 1–2 hafta ideal süredir.

 

İLETİŞİM

Adres: İnönü Caddesi,

Irmak Apartmanı,

No: 71, Kat: İzmit

Telefon: 0 (262) 331 33 30

Facebook: Özel Bennu Polikliniği

Instagram: bennuklinik

NASIL ARANDI: #bennu klinik # h-100 aşısı # dr.fuat ayar

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.